asinosana starp menesreizem

Aizsāka izzzz 

izzzz
asinosana starp menesreizem
18.04.2009 09:47
jau otro meenesi piefikseeju, ka man meenesreizu starplaikaa ir asinosana. taad, kad padomaaju, atceros, ka taa tas bijis arii citus meenesus, bet ne taados apmeeros kaa tagad - kad jaalieto pakete. asinosana, vismaz pagajusaja menesi notika cikla viduu un ilga dazas dienas. tagad ir tiesi taapat.
28 aprili esmu pierakstijusies pie ginekologa, bet uztraukums liels, jo salasijos, ka tas esot vienas no galvenajam dzemdes veza pazimem. bet, vai tiesam tas varetu but tik traki? pedejas analizes uz so slimibu nemu pirms gada apmeram, man ir 24 gadi, partnerus nemainu. varbut stresoju par daudz, bet sajuta stulba, jo, ieliekot google, tiesisi dzemdes kakla veezis ir tas, kurs paradas kaa iemesls sim.
kaa jums skiet, vai ir iemesls uztraukties tiesi par so diagnozi? kados gadijumos vel notiek asinosana starp menesreizem? hormonalo kontracepciju nelietoju. vai tas varetu but saistits ar organisma parpuli, vai varbut to, ka pedeja gada laika esmu nometusi svaru par kadiem 4 kg, ka rezultata citi saka, ka esmu loti notievejusi.

varbut zinat, ka izpauzas ta asinosana pie dzemdes kakla veza? t.i. katru dienu, nevis vienreizeji, cikla vidu? vai varbuttikai pec dzimumakta?

loti gribetos sagaidit kadu atbildi, savadak visa diena vienos uztraukumos.
Endometrija hiperplazija, polips, olnicu disfunkcija utt.
kika87
Re: asinosana starp menesreizem
27.05.2009 08:20
man ari menesreizes beidzas pirms 3 dienam, bet tagad atkal asino, bet nedaudz, iepriekš ari ta ir bijis. ik pa reizej sarauj vēderu, vairak sap kreisaja puse. vai vel kads ko zina par asinosanu starp menesreizem?
Es arii labpraat uzzinaatu kaut ko par sho teemu! Man ir tieshi taada pati probleema! Ir asinjoshana starp meeneshreizeem! Un taa turpinaas vairaakas dienas!Tas nav vienmeer! Atkaartojas ik peec kaadiem meeneshiem! Lietoju kontracepcijas tabletes! Varbuut tas ir taapeec,ka aizmirstas iedzert reizeem? Vai no stresa?
Luudzu kaadus variantus! Ginekologu apmekleeju pietiekami biezi!
arī man šī problēma nu jau ir aktuāla, vien tas, ka šoreiz tas ir pirmo reizi.
Sākās asiņošana, diezgan spēcīga, padomāju, ka mr sākušās neparasti ātri, bet ātrāk sākas - ātrāk beidzas. Nekādas sāpes nebija. Aptuveni 24 h laikā beidzās un tagad pat nav nekāda smērēšanās.
gruubinja
Re: asinosana starp menesreizem
28.06.2010 21:45
man arī aktuāla, man nav kā asiņošana, bet pēdējā laikā katru reizi mīlējoties smērējas asinis un viss. nekas nesāp un arī nav noberzts. pieraksts tikai nākamnedēļ, bet nu satraukums, jo kas tāds pirmo reizi.
ceru uz kādu atbildi... nomierinošu...
Re: asinosana starp menesreizem
29.06.2010 11:33
Var arī būt Endiometrioze... Bet noteikti ir pie doka jaiet!
Annija11
Re: asinosana starp menesreizem
30.06.2010 08:50
Sveikas! Man arī šī parti problēma. Bet man mr iztrūka un tad parādījās tie asiņainie izdalījumi un jau kādu laiciņu. Kādu brīdi pazūd, bet tad atkal. Gaidu vizīti pie doka, bet stress ir neciešams. Vai ir kādam kāda doma?
kaye
Re: asinosana starp menesreizem
01.07.2010 11:18
nu man atrada palielu polipu un ureaplazmu, lai gan pēdējo reizi pie ginčika biju bijusi pirms 4 mēnešiem!:(
Annija11
Re: asinosana starp menesreizem
16.07.2010 16:35
Sveikas! Izrādī'jās, ka man tas viss bija no pārāk maza svara (42 kg, augums 1,63).
juil
Re: asinosana starp menesreizem
22.07.2010 20:36
Man piemeram teica, ka cikla vidu ta pat var but un nav par to seviski jastraucas
Annija11
Re: asinosana starp menesreizem
28.07.2010 13:39
Sveikas vēlreiz!
Par to problēmu - man ārsts izrakstīja zāles, lai atjaunotos mr, bija jādzer 10 dienas un tad jāsākās mr, bet man tagad s''akās tāda neliela asiņošana. Vakar sāpes vēderā bija tieši kā pirms mr, bet ir tikai nelieli asiņaini izdalījumi. Pierakstījos pie ārsta, bet nezinu ko darīt, jo ārsts teica, ka pie pirmās mr dienas jāsāk dzert kontracepcijas tabletes. Un tagad nevaru saprast - tad man ir jādzer vai nav jādzer tās tabletes???
gruubinja
Re: asinosana starp menesreizem
01.08.2010 22:18
Nu man, savukārt, izrādījās, ka izveidojusies pavisam neliela čūliņa. Piesaldēja. Viss ok.
Sagaidīju nākamās mr (tās regulāras, kontr.nelietoju), beidzās, bet tad bija vēl pavisam viegla smērēšanās, vēl pēc pāries dienām pēkšņi asinis, pavisam drusku un tagad smērējas. Ej nu sazin. Kad piesaldēja, dr teica, ka nieks vien tas bijis, ka nu būs tagad čikiniekā.
Nezinu, ko domāt.. atkal skriet uz vizīti.
man menesreizes sakas velu un vienmer ir loti neregularas, te velkas kadu nedelu, te pazud uz paris menesiem. ari starplaika reizem smerejas. pagajsgad, man ir 26 gadi, menesreizu starplaika bija pastipra asinosana dazas dienas, bet pargaja. eju pie doka un regulari veicu smertestus. tagad, nedelu pec mr, sakas loti stipra asinosana jau sesto dienu, asinis gaisa krasa un ari asins recekli, doks izrakstija zales 2 dienam, smertests pec 4 dienam, itka drusku samazinajas, stress sausmigs, mainit arstu? kadus izmeklejumus lugt? esmu arzemes un esmu nezina, ja nu novilcina par daudz, ludzu sakarigus padomus, ko darit, ja arsts pats isti nezina un nerikojas
Sveiki,man so menes ir pirmo reizi ta ieprieks nekad nav bijis.... Meneshreizes beidzas birms nedelas bet nav ta ka pats par sevi asino bet gan kad sakau nodarboties ar seksu..... kas tas varetu but??
Re: asinosana starp menesreizem
10.09.2012 14:11
Var būt gan ovulācijas asiņošana gan asiņošana no dzemdes kakliņa čūlas gan vienkārši asiņošana no mikrotraumas. Arī vīrietim.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien man bija pagājušo nedēļ mēnešreizes un beidzas 2 oktobrī un šodien saka smēresana 16 datums šodien vai var būt esu stāvokli man ir 25 gadi ko man darīti
daktere.j.
Re: asinosana starp menesreizem
17.10.2017 23:48
Nenodarboties ar seksu, pirms iezaurēta elementāra gramatika. Redz, no seksa var palikt stāvoklī, tas tiesa, bet tad piedzimst bērns, un nav labi, ja mamma nemāk bērnam paskaidrot, kur liekams komats un kādas galotnes lietojamas ...
Sveiki.Es veletos uzzinat,ko nozime ja man 17.augusta beidzas mr,bet 29.augusts nedeļa pec mr paradijas sartie izdalijumi.Vai tas varetu nozimet ka paliku stavokli vai kkas cits tas ir?????
Re: asinosana starp menesreizem
29.08.2018 20:54
To te neviens nezīlēs. Jāiet pie ginekologa.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: