Grūtniecība+galvas sāpes

Aizsāka zaza 

Sakiet lūdzu vai grūtniece drīkst dzert pie stipram galvas sāpēm citramonu? Un cik bieži drīkst? Es mokos ar migrēnu, bet savas zāles vairs nedrīkstu dzert, bet sāp tak tik nežēlīgi, ka acis pat pakustināt nevaru. Vakar nodzēru pa visu dienu 3 tbl citramonu- sāpēs paliek vieglākas, bet nepāriet. Bet vismaz ir vieglāk. Paracetamols nelīdz. Mēģināju jau.
Re: Grūtniecība+galvas sāpes
04.03.2009 10:40
citramonu labāk nedzert pat parastajiem mirstīgajiem, kur nu vēl grūtniecei...
zaza
Re: Grūtniecība+galvas sāpes
04.03.2009 11:33
bet tad sakiet lūdzu ko lai es dzeru??? Man tik šausmīgi sāp! Liekas, ka tūlīt jau vemšu aiz sāpēm.
''
Re: Grūtniecība+galvas sāpes
04.03.2009 11:54
'Magne B6 man palidzeja. 2tabl 2 reizes diena. Vel drikst nospa.
XXL
Re: Grūtniecība+galvas sāpes
04.03.2009 13:27
Kāpēc nedrīkst citramonu? Man visu laiku likās, ka tas tāds dabīgs C vitamīnveidīgais vien ir?
Re: Grūtniecība+galvas sāpes
04.03.2009 21:18
Citramons ir nevis C vitamīnveidīgais, bet paracetamols ar kofeīnu. Par paracetamola kaitīgumu, cerams, nav jāstāsta.
Re: Grūtniecība+galvas sāpes
04.03.2009 22:53
paracetamolu kāreiz var.
Citramonā kautkad sen bija sliktais fenacetīns (vai kā nu jamno sauca), ja nemaldos, bet tagad vairs nav.
Kautkādos trimestros arī ibuprofēnu varēja (laikam 1 un 2 - jāpalasa instrukcijā)



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2009 22:54 by Noela.
Labdien. Mani jau vairākas ned, moka migrēnas sāpes. Esmu bērniņa gaidībās.Zāles arī nav ieteicami dzert. Ja dzēru tad kadu tableti divas paracetamola. Pašlaik nedzeru. jo tas nelīdz. Ārsti pieļauj domu, ka tas ir saistits ar grūtniecību, jo pirms tam bijusi tendence uz galvassāpēm un, tagad tas viss saasinājās.
Sveikas!! Esmu 4 grutniecibas menesi, un man migrena ir pastiprinajusies. Vidēji katru otro dienu sāp galva. reizem kopa ar vemsanu. Es nezinu ko man darit, ne gimenes arsts, ne ginekologs neko neieteica. Es censos ciesties un , kad vairs nevaru tomer dzeru neatlautas zales Cinie un jau pec stundas sapes izzud. Varbut kada ideja, ko varetu darit vai lietot. Mammai grutniecibas laika jau ap sadu periodu bija pargajusi meigrena, bet man vina pastiprinas.
Re: Grūtniecība+galvas sāpes
25.03.2017 12:19
migrena!
Ir vērts pamēģināt apmeklēt osteopātu. Iespējams, ka līdzēs kaut kādā mērā, bet garantijas, protams, nav. Ja patīk, var mēģināt arī jogu, bet pie pieredzējuša meistara.
Pret sāpēm grūtnieces drīkst lietot tikai Paracetamolu. Papildus, īpaši, ja zems spiediens, var paņemt šķīstošo C vitamīnu 1000 mg.
Vēl ir vērts papildus lietot Magniju, jo tam arī ir pretsāpju iedarbība.
Ja samazinājies hemoglobīns, tad arī sāpes būs spēcīgākas, tad papildus jālieto dzelzs preparāti.
Iesaku konsultēties ar neirologu. Laba migrēnas speciāliste ir dr. Daina Jēgere.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 23?
Ziņa: