apsaldetas olnicas

Aizsāka primula 

apsaldetas olnicas
17.08.2004 14:56
..diemzel brivdienaas taa gadiijaas, kapeldeejos aukstaa uudenii ..un nu mokos ar saaapeem..:(
saaap gan staigaajot, gan apseeezhoties, gan miileejoties.. tikai tad kad nekustos nesaap..

sapes tik lielas ka dzeru pretsaapju tabletes..
mana dakere pienjem tikai 4dien:(..

varbuut varat ko ieteikt..kaa sev paliidzeet..aptiekaa man iedeva raspodinju teeju!! liekas ka taa nu man diezvai liidzees..


paldies!
reste
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 15:29
Nuu, vispaar Biseptols liidz (varbuut Tev maajaas ir), jo tas ir recepshu medikaments
ku!
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 16:18
Vot,vot Biseptols,Amoksiciliins vai kas tamliidziigs.Sildi to vietu.Saka ka kumeliishu klizmas paliidz bet es neesmu paarliecinaats.
bo
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 16:25
Uz nakti vari mçìinât: izsçdies karstâ vannâ - diklofenaks svecîte dibenâ, gultâ iekðâ.
otto
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 18:12
un rît izoperç plîsuðu aklâs zarnas piedçkli
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 18:41
Diez vai olnîcas var tik viegli atsaldçt. Un olnîcu iekaisums arî no apsaldçðanâs nepiemetîsies.
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 19:28
Nekâdâ gadîjumâ nesildi!
krista
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 19:33
cik man zinams,tad olnicu iekaisumus arste ar pretinfekcijas preparaatiem,jo iekaisuma pamata tomer ir infekcija.Un par sildiishanu jaasaka-NEKADA GADIJUMA TO NEDARI!
otto
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 19:40
diskusija jau jauka, tikai viens jautâjums, kâ jûs visi zinat, ka "primulai" ir olnîcas slima
þçl , bet cilvçks nezin, kas viòam sâp. Tâ nu viòð ir uztaisîts
krista
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 19:51
nu jaa otto taisniba,nav jau zvaniits,ka tas ir olniicas.Pilnigi iespejams pat,ka akla zarna,maybe urinpuslis,maybe kas cits.Bet olnicas ar var saapeet tik traki.
Primula, kuras pretsapju tabletes tu lieto???
Dusma
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 21:13
Nu pastaastiet man kaa var apsaldeet olniicas???
Kapeec neviens nekad neapsaldee kungji vai anaalo atveri vai resno zarnu???
Ziemaa var apsaldeet ausis vai pirkstus, bet nu veederaa iekshaa, kad aaraa ir +25 graadi!
krista
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 21:20
man jau arii shkjiet,ka olnicas apsaldet nevar,tur var but tikai infekcija!
qwq
Re: apsaldetas olnicas
17.08.2004 21:23
ja situâcij ir tik traka - droði vien jâiet pç tâs dakteres, kura pieòem tûlît, piemçram pie deþûrdakteres
ku!
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 00:53
Ko juus kasaties.primula prasija par olniicaam taatad staastu par olniicaam un basta.Vinja tak neprasija kaa zinaat vai taas ir olniicas.
Un kaapeec iekaisumu sildiit nevar?Juus ko,pie saaposhas auss veesu kompresi liekat?Pamatojiet luudzu.
Re: ku!
18.08.2004 11:07
Tâ vienkârðâ iemesla dçï, ka nav zvanîts, ka tâs patiesi ir olnîcas vainîgas. Pie neskaidras izcelsmes vçdera sâpçm sildît nedrîkst! ja nu apendicîts?
li
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 11:54
Un kâpçc nevar apsaldçt olnîcas. Tas varbût nav precîzi teikts - apsaldçtas olnîcas, bet ginokologi visu laiku skandç "turiet rokas un kâjas siltumâ, lai nav problçmas ar olnîcâm!" tâ ka laikam ir zinâma sakarîba starp roku un kâju saldçðanu un olnîcu kaitçm. Turklât ginekologu sapnis bûtu, ja sievietes pçc peldçðanâs nesçdçtu slapjos peldkostîmos, jo tâ ir kâ auksta komprese, kas skemç olnîcu iekaisumu attîstîbu.
Draòíe
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 11:56
olniicas VAR apsaldeet !
ku!
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 15:52
blusa.Primula prasija par olniicaam.Un iekaisushas olniicas var sildiit.Nevajag dezorienteet tautu.
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 16:32
Nu nezinu, vecmâmiòu izrunâts, ka olnîcu iekaisumi ir no apsaldçðanas. Mans ginekologd tieði otrâdi, vienmçr uzsver, ka olnîcu iekaisumi lielâkoties ir no infekcijas, un tam, ðajâ gadîjumâ, ar bumbiereòu nçsâðanu neesot nekâda sakara.
bo
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 16:35
Aukstums veicina infekcijas attîstîbu, veicina snaudoðas infekcijas aktivizâciju. Un bumbierenes aizkavç to aukstumu!
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 16:43
Goda vârds, smieklîgi, paði sev uzstâda diagnozi, paði ârstçjas, un tad vçl apvainojas.
Un, jo vairâk siltinâsies, jo vairâk bûsi pakïauta aukstuma ietekmei uz organismu. Beigu galâ pat peldçties nevarçsi. Tieði otrâdi,ir jânorûdâs, jâspçcina organisms, kas arî bûs galvenais ierocis pret apsaldçðanos.
Yis
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 16:43
Elementaari apsaldeet. Ja veel pirms tam ir pieredze bijusi ar shaadu lietu, tad arii vasaraa apsaldeet var viegli. Veel jo vairaak - tagad sen jau vairs naktiis nav +25, pat dienaa reti liidz taadiem graadiem uzkaapj, akads tur briinums? Taam, kas paarsteejushi olniicas apsaldeetas, jau nu buut jaazin, cik viegli var sakjert saapi veederaa. Man katra kaaju pasalshana beidzas ari olniicu saapeem, arii vasaraa.
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 16:48
Yis

Kâ tavs ginekologs to komentç? Kâdâm metodçm ârstçjies?
otto
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 17:14
interesanti lîdz kâdai temperatûrai vajag atdzesçt kâjas vai dibenu. lai to sajustu olnîca
pamçìinam - ieliekam mutç termometru un stâvam ârâ, ja t iekðienç nokritîsies par 1 C tad vaigi jau pârledojuðies
Yis
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 17:50
otto, nepaarspiilejiet.
Olniicas ir ljoti juutiigas, un ir sievietes, kam vinjas ljoti reagjee uz kaaju pasaldeeshanu, un kaajas meedz nosalt arii vasaras naktii.
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 18:04
Atkârtoðos-kâ tavs ginekologs to komentâ, un kâ tiec ârtçta?
Yis
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 18:09
Taa arii komentee, ka peec vienreiz riktiigas apsladeeshanas olniicas ir kljuvushas ljoti juutiigas. Taapeec ljoti biezhi pie kaaju apsaldeeshaanas saap veeders, logjiski, ka apsaldeejot vasaraa kaajas, veeders iesaaps varbuut tikai nedaudz un paariet vienas dienas laikaa, jo taa salshana jau ir taada neliela. Ziemaa citaadi - ir naacies dzert zaales.
Arsteejos - karseejos siltaas vannaas, liidz ko man ir nosalushas kaajas, profilaksie - lienu izkarseeties vannaa, tas paliidz. Esmu celjmallapu vannaa guleejusi. Medikamentus preciizi vairs neatceros kaadus esmu lietojusi, paarsvaraa iztieku ar vannaam, censho kaajas tureet siltumaa. ceru, ka nekad vairs neapsaldeeshs taa, ka buus jaarsteejas pamatiigaak.
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 18:14
Vai analîzes uz STS ir taisîtas. Tas ir viens no galvenajiem dzimumorgânu iekaisuma un citu slimîbu iemesliem. Vispâr jau tev vajadzçtu sâkt nopietni ârstçties.
Yis
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 18:19
Ir taisiitas gan uztriepes, gan asins. Nav man STS.
Un ko noziimee nopeitni aarsteeties? Man nav nekaadu suudziibu, tikai gadiijumos, kad tiek apsaldeetas kaajas.
Re: apsaldetas olnicas
18.08.2004 18:22
Varbût nomaini ginekologu. Tici man, tu sevi nevajadzîgi moki.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 25?
Ziņa: