spermotozoîdu aktivizçðana

Aizsāka Sallija1 

Sallija1
spermotozoîdu aktivizçðana
24.01.2008 13:30
Apmçram pirms 10 gadiem vîra spermas analîze bija diezgan paðvaka (tâ teica daktere). Gribçtu mçs vçl kâdu bçrnu, bet sajûta, ka vîra sperma palikusi vçl ðvakâka, kâ nav, tâ nav. Varbût kâdi vitamîni vîram japalieto? (es dakteri apmaklçju - man viss, liekas, kârtîbâ).
Sauļuks7
Re: spermotozoīdu aktivizēšana
26.01.2008 02:14
Lai vīrs tagad uztaisa atkārtotu spermogrammu un aiziet pie ārsta. Gan jau ārsts ieteiks ko darīt tālāk.
Re: spermotozoîdu aktivizçðana
31.01.2008 20:11
Vçl jau ir seviðías pozas pie bçrna ieòemðanas.(SUÒU POZA)
Ir mâkslîgâ apaugïoðana.
Vîram jâçd rieksti,medus,nedaudz íiploki.Jâlieto olbaltum vielâm bagâts çdiens( piena produkti(SIERS,BIEZPIENS,KEFÎRS),rieksti,ðokolâde,zivis,pupiòas,ziròi,ziedkâposti,sojas produkti,bietes.
-nedrîkst smçíçt,
-nedrîkst lietot alu,
-jâlieto B grupas vitamîni.Seviðíi B6 vitamîns.
-jâizvairâs no oliòu pârkarðanas (nedrîkst nçsât cieðas peldbikses,nedrîkst pârcensties ar pirtîm,jâizvairâs no augstâm temperatûrâm (slimojot).Jâpârbaudâs abiem .Man bija piemçrs,ka teica,ka sievietei ir viss kârtîbâ,bet vaina vîrietî. Vîrs dusmâs sameklçja citu ginekologu un izrâdîjâs,ka vaina sievietç. Apârstçja sieviòu un pçc 6 gadu "neauglîbas"TIKA PIE BRÎNIÐÍÎGA BÇRNIÒA.
Jâpalûdz Dievs.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.02.2008 22:31 by Mazdakteris1.
Sallija1
Re: spermotozoîdu aktivizçðana
01.02.2008 15:21
Paldies, Mazdakteri1! Ievçrosim visus tavus padomus (arî dieviòu palûgsim)! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 14?
Ziņa: