nav dzimumdzives

Aizsāka daigucis 

nav dzimumdzives
07.01.2008 15:43
Esmu 40.g. veca sieviete. Man jau kadus 10 gadus faktiski nav dzimumdzives. Ta iznacis. Virs mani neiekaro fiziski, lai gan labi saprotamies ikdiena (musu problema - esam kluvusi parak labi draugi, chomi, fiziskas iekare pazudusi...), esmu meginajusi miljako, bet tas psihologiski ir sarezgitak. Vardu sakot - MAN LIEKAS, ka man tas netrauce un jutos labi. BET VISADI SIEVIESU ZURNALI UN MEDICINISKI RAKSTI, saka ka veseligs seks vajadzigs, ka var dabut kruts veezi u.t.t. Sakiet - cik tad patiess ir tas miits, ka sekss cilvekam vajadzigs regulari. Pat ja es to negribu - vai tad man kau ka tas butu jamekle un jaorganize speciali??
Re: nav dzimumdzives
07.01.2008 16:10
Cik zinu, tad kaitîgi ir gribçt un nedabût. Ja pati nevçlies, diez vai no tâ kâds sliktums varçtu rasties.
Re: nav dzimumdzives
07.01.2008 16:30
Es to pashu saku... kaut gan no otras puses, nepateikshu kaa ar to kruuts veezi bet esmu redzeejis kaa sievietei pashai nemanot jumts brauc... dziivojot paarlieciibaa ka neko nevajag... ar praatu varbuut arii nevajag bet izskataas ka rumpiitis pats par sevi prasa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav dzimumdzives
07.01.2008 17:25
...mazaak zhurnaalus jaalasa... ir dalja cilveeku (kaa sievieshu, taa arii viirieshu), kuriem nav sekss vajadziigs tik ljoti kaa citiem, daljai pat vispaar nav vajadziigs... un neba no taa vinji slimaaki... ja vien Tevi tas no tiesas neinteresee, nevis Tu apspied savas veelmes moraales vaardaa...
Re: nav dzimumdzives
07.01.2008 20:18
,,,

Hmm? Nu Tev peec manaam domaam ir zinaama naprjazhonka seksa jomaa... :) Varbuut kljuudos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav dzimumdzives
07.01.2008 20:22
Re: nav dzimumdzives
14.01.2008 14:52
Papildinâðu Alsteri ...un dabût negribot! :))

Tas aptuveni, kâ: "man ir 15...20...25...gadi un esmu nevainîgs/-a, vai tas ir slikti? Varbût ar kâdu labâk pârgulçt?- Labâk pârgulçðu un miers mâjâs!...." :D

Man jau ðíiet, ka ðîs lietas nebût nav tâdas, kas jâdara deï kaut kâdiem stereotipiem/pieòemtajam normâm utt.

Pârgulçt ar kâdu tikai lai nesaslimtu...., ne nu kaut kâda jau fiðka ir...., bet atkal emocionâlais stâvoklis - ja tas nenes nekâdu prieku, gandarijumu...varbût pat riebîgumu...nu nezinu nezinu.....

Ja atrodi mîïâko, kura glâsti, skûpsti patîk un arî apmierina tevi, tad viss kârtîbâ! Lai veicas! :)
plants no cita PC
Re: nav dzimumdzives
14.01.2008 16:10
Jautâjums ir nevis par "pârgulçt tikai lai nesaslimtu", bet gan regulâra un darbîga partnera esamîbu 40 un + gadus vecai sievietei. Tâs ir divas daþâdas lietas.
Re: nav dzimumdzives
15.01.2008 09:35
njaaa....
izklausas ka viiram arii ir miiljaakaa/aas vismaz jau 10 gadus (iznjemot ja juusu gadu starpiiba ir 30+ gadi). bet tik un taa liekas kaa tas iipashi nesatrauc....
Re: nav dzimumdzives
15.01.2008 10:39
:) to: plants no cita PC

Labi, regulâri gulçt ar kâdu tikai lai nesaslimtu, neraugoties uz emocionâlo stâvokli pçc....hm....
plants no cita PC
Re: nav dzimumdzives
15.01.2008 11:31
Un tomçr jautâjums par citu - vai atturçðanâs saistîta ar vçþa, hormonâlu izmaiòu utt. iespçjamîbu. Pie tam, ja atturçðanâs nesagâdâ fiziskas problçmas.
Re: nav dzimumdzives
15.01.2008 12:56
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...mazaak zhurnaalus jaalasa... ir dalja cilveeku
> (kaa sievieshu, taa arii viirieshu), kuriem nav
> sekss vajadziigs tik ljoti kaa citiem, daljai pat
> vispaar nav vajadziigs... un neba no taa vinji
> slimaaki... ja vien Tevi tas no tiesas
> neinteresee, nevis Tu apspied savas veelmes
> moraales vaardaa...


...Tu par sevi???...
Re: nav dzimumdzives
15.01.2008 17:03
jautaajums arii buutu vai taa ir attureeshanas?
man ari 40
Re: nav dzimumdzives
20.01.2008 22:21
Man liekas, ka mîlçðanâs trûkums ir saistîts ar lieko svaru. Kad biju precçta un dabûju mîlçties katru dienu, liekâ svara nebija. Pçc ðíirðanâs iepazinos ar savu tagadçjo mîïâko ar kuru tiekos brîvdienâs 1 vai 2 mçnesî. Man nepietiek un manam organismam arî.
zebiekstiite
Re: nav dzimumdzives
31.01.2008 00:57
A man 26 gadi. Ðo gadu laikâ esmu mîlçjusies tikai 3 reizes (ar daþâdiem partneriem, pçdçjo reizi pirms 3.5 gadiem). Esmu gana simpâtiska, nav liekâ svara, íermeòa uzbûve arî laba. Man, piemçram, ïoti bieþi gribâs seksu, nu tâ gribâs, ka tikai kliegt. Diemþçl viena neraþa - mani neviens negrib! Kâpçc, tâ arî neesmu tikusi gudra.

Tagad man ir depresija, apâtija un pilnîga bezcerîba - vairs neticu, ka jebkad varçtu kas mainîties. Stulbâkais, ka esmu domâjusi pat par viendzimuma attiecîbâm, kaut gan iedomâjoties tikai man jau paliek slikti (lûdzu neuztveriet personîgi).
Re: nav dzimumdzives
31.01.2008 02:42
To zebiekstiite:
Klau, bet pastaav jau veel arii taada lieta kaa masturbaacija- sev sagaadaat pashai sho mazo priecinju...logjiski, ka tas ir pilniigi un galiigi savaadaak, ka nav tas viirietis "zem" vai "virsuu", vai aizmuguree, bet gala rezultaats tas pats, un ja kas, kas arii ir pieraadiits,- orgasms masturbeejot ir 2x speeciigaaks, tieshi taapeec to arii neiesaka sievieteem gruutnieciibas laikaa!
Bet raksta autorei:
Nu nezinu, ja gribaas sexu, tad tieshaam miiljaakais buutu iistais variants, ja nee, tad esi mieriiga un dziivo tik taalaak, baudi dziivi kaa citaadi...lai gan man pavisam neliekaas, ka arii tavs viirs taa veesaa mieraa dziivo bez sexa...gan jau, ka nee, bet nu tas jau ir cits staasts! :)
zaiga bçrziòa
Re: nav dzimumdzives
31.01.2008 16:00
man 45 ,arî pçdçjo 5-6 gadu laikâ sekss ar draugu bijis labi ja 10 reizes,pie tam bez orgasma
man negribas
123
Re: nav dzimumdzives
31.01.2008 17:58
afiget kas te notiek :) man nav bijis 2 menesi un jau jalec no bikseem araa, bet 10 gadu... Zebiekstite varbut tavs izskats vai uzvediba pie vainas, kaut ka neticas ka neviens tevi negrib.
Re: nav dzimumdzives
02.02.2008 14:21
Man jau ari liekas, ka uztraukumam nav pamata. Ari esmu jauna sieviete, paslaik dzivoju talu prom no LV un man vienkarsi negribas. Ir, protams, bijis, bet tas nekad nav sagadajis baudu un sajusmu.
Re: nav dzimumdzives
04.02.2008 15:02
...nja...lai zinâtu garðu, ir jânosmeíç...:)
Re: nav dzimumdzives
04.02.2008 15:54
To Madcynics

Tur jau tas joks, "nosmekjejusi" esmu, bet nepatik. Man tas viss process atgadina kaut kadas gluzhi vai mediciniskas manipulacijas. Trukst vienigi to balto flizhu un spozho gaismu. :))))
Re: nav dzimumdzives
04.02.2008 16:39
...nu johaidî...ko nosmeíçjusi???...bodç var nopirkt daþâdas kafijas un tçjas síirnes...no galçji lçtâm - kuras garðo pçc samazgâm - lîdz normâlâm...kuras garðo jau labâk...un tad ir labais gals...kuras jau ir ekselentas...tad no kura gala smeíçji???
Re: nav dzimumdzives
04.02.2008 17:56
Vajag "taurenîðus vçderâ", tad viss notiek. Ja nav, tad nu nekâ - jâgaida îstais.
Re: nav dzimumdzives
04.02.2008 18:40
To Madcynics
A, kâpçc Tu tâ satraucies??? Un kâ var dzimumdzîvi salîdzinât ar kafiju vai tçju? Neuzíçru, neòem ïaunâ.
Re: nav dzimumdzives
04.02.2008 21:14
...un kas Tev liek domât, ka satraucos???...zvaigâju - tas gan...



Edited 1 time(s). Last edit at 04.02.2008 21:15 by madcynics.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 7?
Ziņa: