analîzes

Aizsāka grûtniece 

grûtniece
analîzes
27.12.2007 09:54
Labdien, sakiet lûdzu, kâ saucas tâs analîzes, kad veic vai bçrniòð ir vesels (domâju vai nav dauna sindroms, utt.), un cik tâdas maksâ, un kad tâs var veikt? Un otrs, kad ir jâiet pie ârsta, ja ir konstatçts, ka ir iestâjusies grûtniecîba?
Re: analîzes
27.12.2007 10:43
analîzes saucas otrâ trimestra skrînings, uz to nosûta ârstçjoðais ârsts (ginekologs), parasti tajâ pat dienâ jâizveic USG lai precîzi noteiktu laiku un augïa lielumu, un tad asinsanalîze. Saliekot visus râdîtâjus kopâ nosaka risku. Ja iedzimto anomâliju risks ir liels un grûtniece ir morâli gatava veikt med abortu ja tas apstiprinâsies, tad ir vçrts veikt amniocentçzi, kur rezultâtis ir daudz precîzâks.
(asinsanalîze maksâ atkarîbâ no tâ kas nosûta un kâda polise, var paskatîties E. Gulbja laboratorijas mâjaslapâ izcenojumus, amniocentçze - nezinu)

uzskaitç jâstâjas vienalga kad, bet bija noteikts nedçïu skaits lîdz kuram stâjoties uzskaitç pagarinâs dekrçta atvaïinâjums par noteiktu laiku - neatceros - 12 nedçïas tâs bija?
,,
Re: analîzes
27.12.2007 14:13
Interesanti, pârbaudâs vai nepârbaudâs, bet daunu mûsu valstî mazâk nepaliek.
Re: analîzes
27.12.2007 18:48
,, - Tu domâ tos reâli ar trisomiju vai tâdus kas simulç?
Re: analîzes
27.12.2007 19:39
Droshi vien runa ir par tiem kas garaa ir daunji... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: analîzes
28.12.2007 12:59
skiet pedejie dati bija ka 92% grutniecu laicigi stajas uzskaite, un srininga programmas ar visadas izdomatas, tapec ar laikam tas viss iet u labo pusi, turklat liela dala jau ir planotu mazulu.
tā pati grūtniece
Re: analīzes
22.01.2008 08:52
a ko nozīmē stāties uzskaitē? Piedodiet par tādu jautājumu, bet nav ne jausmas, kur iet un ko darīt!! Vai tas, ka es esmu aizgājusi pie ģinekologa 2.grūtniēcības mēnesī nozīmē, ka es esmu "uzskaitē"? Vai jāiet vēl kaut kur un jāpiereģistrējas? Piedodiet, bet tādas informācijas nekur nav!!!
Re: analîzes
22.01.2008 13:49
Ja Tev mâtes pase ir, tad uzskaitç esi :)
taa pati gruutniece
Re: analîzes
22.01.2008 14:12
Hm.... cik dîvaini.... man iet 9.grûtniecîbas nedçïa. Esmu bijusi pie dakteres pagâjuðajâ nedçïa (ARSâ), un vizîtes beigâs pajautâju viòai par pasi..... Viòa man pateica, ka visu uztaisît nâkamajâ vizîtç, kas bûs tikai pçc 1 mçneða un 1 nedçïas, kad grûtniecîbai bûs 13,5 nedçïas, gandrîz 14 - un tad man taisîs mâtes pasi.. Vai tas neietekmçs manu mâternitâtes atvaïinâjumu?? Vai tad ârste par to nezinâja? Kârtçjo reizi pârliecinos, ka mûsu ârstiem ir vienalga....
Re: analîzes
22.01.2008 14:51
Domâju ka viss kârtîbâ. Ja jau pie ârsta esi bijusi, tad jau uzskaitç esi.
Protams ka ârste visu zina un izdarîs visu kâ vajag.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 17?
Ziņa: