ïoti ïoti satraukusies.. par grûtniecîbu

Aizsāka HELP!! 

Labdien, ío darît... ðajâs nedçïâs mçs ar vîru piestrâdâjam pie bçrniòa ieòemðanas... BET vakar bija pasâkums darbâ, un es diezgan daudz iedzçru.... LÛDZU PASAKIET VAI TAS VAR KAUT KÂDÂ VEIDÂ NELABVÇLÎGI IETEKMÇT GRÛTNIECÎBU!!! Es esmu ðausmîgi satraukta!!!
Re: ïoti ïoti satraukusies.. par grûtniecîbu
11.12.2007 13:47
Nu ietekmeet var bet ticamaakais ka nekas veeraa njemams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
PALDIES KU!! BET KOPUMÂ, KÂ VISPÂR AR ALKOHOLU GRÛTNIECÎBAS LAIKÂ? Nu, es domâju vîna glâze, ja kâdreiz sanâk?
Re: ïoti ïoti satraukusies.. par grûtniecîbu
11.12.2007 14:29
Pastaav ljoti dazhaadi viedoklji shajaa zinjaa, ieskaitot taadus ka arii minimaals alkohola daudzums var izraisiit smagus iedzimtus defektus tachu reaali ir taa ka ap mums visu laiku ir dazhaadi kaitiigi vides faktori kas iespeejams ka veel vairaak apdraud muusu gruutnieces... Taapat nav nekaads nosleepums ka daudzas toposhaas maaminjas ir uzdziivojushas pirms uzzinaajushas ka ir staavoklii... un ja runa ir tieshaam par "viina glaazi, ja kaadreiz sanaak" nevis par regulaaru zhuuposhanu tad nav probleemu... Vispaar auglja juutiiba dazhaadod gruutnieciibas laikos atshkjiras. To ir deriigi njemt veeraa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ïoti ïoti satraukusies.. par grûtniecîbu
11.12.2007 14:39
Jû... viena mana paziòa gaidîðanas laiâ i smçíçja, i dzert mçdza - i neko, sîcis vesels un braðð. Otra ievçroja visu pçc grâmatas, arî no dabas nekad nav smçíçjusi, nedzer gandrîz nemaz. Un viòai sîcis slimîgs.... vot... ei nu tu sazini, kâ katram paredzçts..
Re: ïoti ïoti satraukusies.. par grûtniecîbu
11.12.2007 14:48
He, nevar jau zinaat kaa veelaak buus... var izraadiities ka tas veselais un brashais buus taa maigi izsakoties ne visai gudrs... savukaart slimiigais dvashos savu astmas aerosolinju un biidiis zinaatni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Paldies! Jâ, izskatâs, ka dzîvç viss ir relatîvi...
Re: ïoti ïoti satraukusies.. par grûtniecîbu
11.12.2007 14:59
nu var jau visâdi bût.. kas zina... Par tâ braðâ gudrîbu spriest nevaru, bet slimîgâkais bçrnelis tieðâm ðíiet îpaðs, atjautîgs, gudrs, tâ tîri neko :)
He, nevar jau zinaat kaa veelaak buus... var izraadiities ka tas veselais un brashais buus taa maigi izsakoties ne visai gudrs... savukaart slimiigais dvashos savu astmas aerosolinju un biidiis zinaatni...(c)---------- ku rakstiija


Jâ, tik nevar zinat, KURÐ no ðiem variantiem labaks :D
Domâju, ka vari neuztraukties! Ieej câlis.lv. Tur sadaïâ Bçrni/Perçtava ir ïoti labi uzskaitîts par katru grûtniecîbas attîstîbas nedçïu. Izrâdâs, ka pirmajâ nedçïâ apaugïotâ olðûna tikai ceïo pa olvadu uz dzemdi, tâtad ar mâtes asinîm nemaz nav sasaistîta. Tur bija tieði teikts, ka daudzas uztraucas par ðâdiem starpagadîjumiem, bet tas mazo cilvçciòu nemaz neietekmçjot. Sâkot no treðâs nedçïas - gan jâsâk domât par bçrniòa attîstîbu, bet tad jau mâmiòa saprotot, ka ir stâvoklî... Veiksmi! Esi stâvoklî?
Paldies visiem, kas atbildçja! Jâ!!! Esmu stâvoklî!!! PALDIES!
Re: ïoti ïoti satraukusies.. par grûtniecîbu
31.01.2008 03:28
Miilji apsveicu!!! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: