krûts

Aizsāka sievietîte 

sievietîte
krûts
27.11.2007 20:46
Lûgums palîdzçt ar padomu....Man ir 28 gadi. Un jau otro reizi ir problçma ar krûtîm....Skaidroju - pirms pâris gadiem bija sâpes kreisajâ krûtî, tâds kâ bumbulîtis...Nekas..aizgâju pie ginekologa - pateica- esot tâ krûts tâda bumbuïaina , bet nekas traks neesot...Labdabîgi viss... Tagad jau kâdu nedçïu atkal tas pats- plus pievienojusies tâda kâ dedzinâðanas sajûta tajâ krûtî....respektîvi...jûtu to krûti, tâda kâ dedzinoða sâpîte..Vienkârði izmest atkal 15 ls par vizîti 30 par sonogrâfiju....Neesmu tik turîga....Komentâri?
sievietîte
Re: krûts
27.11.2007 20:48
Tas ko gribçju teikt..ir ka tâs sâpes pirmoreiz pârgâja pçc kâdâm pâris nedçïâm....Varbût arî tagad tikai nogaidît?
kriskal
Re: krûts
28.11.2007 09:05
sveika!

tepat lejâk rakstîju par problçmu ar krûti.
Simptoms tas pats - dedzinoða sajûta krûtî.
Jau sâkot no nedçïas nogales.Îsti iztaustîjusi neesmu, nezinu kâ taustît un vispâr ir bailes kaut ko sataustît.
Ðodien eju pie ginekologa - cerams atbildi sniegs. Jo tâ dedzinâðana nepâriet jau kâdu piekto dienu.
Re: krûts
28.11.2007 09:57
Vçzis jau it kâ nesâpot. Tas pret bailçm;))
kriskal
Re: krûts
28.11.2007 11:26
Paldies Alstere!!! Es tieði par to iedomâjos. Jo nedçïas nogalç, kad ir vairâk vaïas - uzmâcas visâdas ðauðalîgas domas, esi jau sevi norakstîjis un atlikuðo dzîvi pºdomâjis. Darba laikâ par to nedomâ. Pçc stundas pie ârsta. tad jau redzçsu.
kriskal
Re: krûts
28.11.2007 15:54
nu biju pie ârsta.
Bûtîbâ viòa man neko'tâ îsti nepasacîja. redzamas izmaiòas neesot, nekâdas pataloìijas neesot redzamas, izskatâs vairâk pçc iekaisuma. bet ieteica pârbaudîties uz krûðu sonoskopiju. uz to es tieku pçc kâdâm 2 nedçïâm. nu ko - dzîvosim - redzâsim.
Re: krûts
28.11.2007 16:09
Man prieks. Varçsi vismaz mierîgi gulçt:)
kriskal
Re: krûts
28.11.2007 16:51
jaa :) Paldies par lîdzjuðanu..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 12?
Ziņa: