dzemdibas - tevs

Aizsāka kakjis 

kakjis
dzemdibas - tevs
24.11.2007 22:51
Labvakar.
Manai meitenei bûs drîzumâ dzemdîbas un vçlçjos jau laikus uzzinât - kas îsti man bûtu nepiecieðams? Tajâ dzemdîbu laikâ.
Kas man bûtu jânopçrk priekð sevis/bçrna/meitenes?
Lai nav tâ, ka kaut kas nav ne tâ un kas pietrûkst...
Lûdzu dodiet kâdu padomu.
Re: dzemdibas - tevs
24.11.2007 23:08
hmm... es kautko jaucu, jeb liidz dzemdiibaam jau visaas konsultacijaas utt vareeja piedaliities abi? Jeb juus taa - no ielas dzemdiibaas? :? Atvainojos ja kaut ko nesaratu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kakjis
Re: dzemdibas - tevs
24.11.2007 23:15
Ai...vienkârði ir pilns ar visâdiem strîdiem un manis lamâðanai:)
Nesaku jau, ka neesmu arî ko pelnîjis, bet nu bûtu pateicîgs, ja kâds pateiktu man prasîbas - kam jâbût lîdzi uz dzemdîbâm tçvam?
Es dzirdçju, ka tur ir kâdi noteikumi un lai nav tâ, ka mani nepielaiz vai kas tamlîdzîgs.
kam man jâbût lîdzi?
Ceru uz saprati un atsaucîbu.
Re: dzemdibas - tevs
24.11.2007 23:18
liidzi? driizaak nekam nedriixt buut liidzi :) Lai nesaak zvaniit mobilka dzmedibaas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zakjis
Re: dzemdibas - tevs
24.11.2007 23:20
hms..bet varbût ir kâdi nosacîjumi? Piemçram, attiecîgas drçbes vai aks tamlîdziîgs....
Re: dzemdibas - tevs
24.11.2007 23:34
daunis?
Halaatinju Tev uzvilks un chiibas.
Kaarteejais idiots meegjina tjipa krutu teemu uztaisiit?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
.
Re: dzemdibas - tevs
25.11.2007 00:05
nu ir viena lieta ko vajag (ceru, gan ka zinâji jau iepriekð) - fluorogramma.
Re: dzemdibas - tevs
25.11.2007 00:18
Fluorogrammu dzebdiibu laikaa? :?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: dzemdibas - tevs
25.11.2007 02:12
Mateus

Izskataas ka tu drusku aizraavies ar paarmetumiem... Fluorogrammu prasa un analiizes bet vai taa obligaata es nezinu... jo ir taadi kursi kurus jaaapmeklee (laikam lai teevs nenoghiibtu vai neuzbruktu medikjiem) kuri maksaa ap 30 Ls bet ja uz kursiem neiet tad tiek sanjemts mutisks nosodijums un par piedaliishanos dzemdiibaas jaamaksaa 30 Ls :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzemdibas - tevs
25.11.2007 02:49
Es jau pashaa saakumaa teicu par tiem kursiem utm. Un vispaar. Sievai/meitenei tie ir eniivei obligaati, jeb tagad arii tas ir pofig? Un ja jau pati sieviete nezin kas un kaa vajadziigs dzemdiibaas... nu jaa, tad normaali ka arii vinjas viirietis to nezin ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kakjis
Re: dzemdibas - tevs
25.11.2007 03:26
paldies par sniegto informâciju.
Meitene jau zin, bet kâ jau minçju - visâdas íildas:)
labi, vçlreiz paldies. Sîkâk painteresçðos slimnîcâ.
Re: dzemdibas - tevs
26.11.2007 10:24
Tu man patîc, kakjis! kaut vairâk bûtu tâdu tçvu, kuri domâ ne tikai ar galviòu, bet arî ar galvu..

painteresçties slimnîcâ laikam gan ir visprâtîgâkâ doma.. pasen neesmu dzemdçjusi, teiktu, ka Tev vajg tîru, çrtu apìçrbu, tâs èîbas tomçr, varbût negâzçtu minerâli un fotokameru katram gadîjumam.. bet galvenais - neaizmirsti mâjâs to attieksmi, ar kuru ðeit ienâci uzdot jautâjumu.. veiksmes! :))
Xtreme
Re: dzemdibas - tevs
26.11.2007 11:15
Cik atceros, nav vçlams, ka mugurâ bûtu kas pûkains/ spalvains, no vilnas vai tmldz. materiâla.
sese
Re: dzemdibas - tevs
27.11.2007 17:56
Teiksu, ka normals jautajums +puisis ir satraucies, ka nekaa liela notikuma prieksaa! Mobiilais var buut liidzi :) tas normaali, ja 8-10 h laikaa rodas nepieciesamiiba zvaniit :)
Teevs dzemdiibaas jau sen vairs netiek uztverts kaa sveskermenis....liist tur aarsta prieksaa gan nevajag! Paturi sievinjai rocinju, pats ieker meerinju :) lai satraukums nenem virsroku :) un izbaudat so skaisto mirkli!
Re: dzemdibas - tevs
27.11.2007 23:09
ku! pa lielam taisnîba - fluorogramma obligâta vçl joprojâm. kursi vçlami.
apìçrbs pârsvarâ savs, tîrs, gaiðs, izgludinâts, bez pûkâm un spalvâm...
pârçjo gan jau meitene zinâs - ko bçrniòam sagatavot un sev.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Liene K
Re: dzemdibas - tevs
28.11.2007 10:11
Mîïais topoðais tçti!
es esmu topoðâ mâmiòa, un varu tev ieteikt nr.1- tu vispirms izrunâ ðîs lietas ar savu mîïoto sievieti, ja jau tu taisies iet uz dzemdîbâm.
gadii
Re: dzemdibas - tevs
20.12.2007 21:14
Vispirms ir jâiziet speciâli kursi, tad vajag obligâti fluorogrammu un analîzes un tikai tad tu varçsi iet uz dzemdîbâm nevis tâ- raz izdomâju, ka ðodien gribu un eju!
Re: dzemdibas - tevs
20.12.2007 21:25
fluorogrammu vai rtg thoracis vajag.
kursi - var neiet, bet tad jâpiío ja grib piedalîties (par kursiem uzzini no savas sievietes vai dzemdîbu nama mâjaslapâ piemçram),

analîzes - kuras tieði par tâm pirmo reizi dzirdu?

http://www.dzemdibu-nams.lv/raksti/lidznemsanai
Re: dzemdibas - tevs
20.12.2007 22:06
Kursi maksaa tikpat cik taa maksa dzemdiibu namaa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzemdibas - tevs
20.12.2007 22:09
kâ kurâ vietâ, ku!.
Re: dzemdibas - tevs
20.12.2007 22:21
Nezinu, man znots teica un izveeleejaas laiku neteereet ar kursiem... varbuut samuldeeja...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Trr
Re: dzemdibas - tevs
20.12.2007 23:55
Es piedalîjos 2x, bet nekâdos kursos negâju un papildus maksu par ðo faktu neprasîja; no sveðâm asinîm nebaidos :)
Tas gan nebija dzemdîbu namâ (nepatîk tâ iestâde) un notika pirms pâris gadiem + devâm dr íepâ + apdroðinâðana. Principâ vçlams ievçrot tîrîbu - attiecîgs apìçrbs, roku dezinfekcija, utt, man rezervç bija savi cimdi un dezkomplekts, ja kas...
Protams, ja jûti, ka esi slims, vai vienkârði slikti jûties - neej, tâpat jâizvairâs no smçíçðanas un stiprâku dzçrienu baudîðanas pirms apmeklçjuma.
Re: dzemdibas - tevs
03.01.2008 11:58
Dzemdîbu namâ toè skatâs, vai ir atzîmçts, ka tçvs bijis kursos.

Tai pat laikâ, kas attiecas par drçbçm, tur nekâdu halâtiòu nedeva un bahilas netik. Mums bij savas lîdz, bet viss notika tik âtri, ka nepaguva uzvilkt :) ieskrçja zâlç ar tâm paðâm ielas kurpçm. Nu jâ, bet labâk, ka kokvilnas t-krekls pârvelkams lîdz.(var gadîties pa nakti uz vietas palikt).
Jâ, un par to minerâlûdeni arî pareizi vai pat labâk kaut ko ar cukuru, iesalu, piemçram. Man ïoti pietrûka.

Iesaku pajautât calis.lv Konferencçs, dzemdîbu sadaïâ. Tur "svaigâs" dzemdçtâjas ne to vien pateiks.
Veiksmi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: