augļa slīpguļa

Aizsāka zemene 

Lūdzu kādu informāciju par iemesliem, kāpēc bērniņš dzemdē sagrie˛as nepareizi? Kādas iespējas ir, ka līdz dzemdībām (šobrīd 26.nedēļa) sagriezīsies pareizi? Ko dara, ja nesagrie˛as - ķeizars, vai dakteris mēģina sagriest pareizi?
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 16:54
isti iemeslu kapec bernins sagriezhas ta un ne savadak konkretu nav,katrs gadijums jaskata individuali, bernins vel var pagiezties pareizi, tapec par to utraukties nebutu lietderigi.Par taktiku sada gadjuma - skatas induviduali, bet ja tas ir pirmais bernins pec pedejam vadlinijam taisa keizaru.Bernina sagriezsanu pareizi skatas pec katras situacijas atseviski ir daudzas lietas kas to ietekme, tacu atrak par 34-35 nedelu to neveic, jo bernins sagriezts pareizi atrak var atkal ienemt nepareizu gulu.Visu to vajadzetu apspriest ar arstejoso arstu un pec situacijas vertet visas iespejas.Lai veicas!
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 16:58
Iespeeja ka pagrieziisies pareizi nav liela tachu staasta ka taa gadaas. Pastaav iespeeja beernu pagriezt taisni gan pirms dzemdiibaam gan pahaa dzemdiibu gaitaa. Tagad to izmanto reti jo vairumaa gadijumu probleemu risina ar kjeizargrieziena paliidziibu tachu ja juus kategoriski iebilstat pret kjeizargriezienu un pastaavat uz dabiigaam dzemdiibaam tad virknee gadijumu ir iespeejams ieguut pozitiivu iznaakumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Man siis bus otras dzemdibas (pirmaas bija dabiigaa veidaa), un neiebilstu keizargriezienam. Pçc divaam nedeljaam jaiet pie arsta skatiities, vai nav kaut kas mainiijies un tad jau spriediisim, ko dariit. Vienkaarsi sobriid taads neliels satraukums, ko es esmu nepareizi dariijusi? Kaa ir ar to sagriezanu, vai tas nav biistams pasaakums?
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 17:31
Hmm? Ja jau neiebilsti kjeizargriezienam tad jau paareejie jautaajumi ir lieki... bet varbuut viirietim sagriezts veeders nepatiks... par to arii der kaadreiz padomaat...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 17:34
Nu kaut kaada biistamiiba tajaa beerninja pagrieshanaa ir jo ne jau velti to veic gruutnieciibas beigaas - ne tikai taapeec lai rezultaats buutu noturiigs bet arii taapeec lai neveiksmes gadijumaa vareetu veikt steidzamu kjeizargriezienu... shie divi aspekti arii ir tie kuru deelj metode tagad nav visai populaara...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
patiesiibaa jau nu kaadas nedeeljas 6-7 mieriigi veel vari nesatraukties (pati izdomaaji, ka tas shajaa laikaa nav labi, vai aarsts teica, ja aarsts - taads diivainaaks laikam), jo liela dalja mazulju tik ap 30 nedeelju pagriezjas nepareizi. jaasaak satraukties ja 33-34 ned. veel nav pareizi.

a vispaar - ieej www.calis.lv., tur Tev daudzas no pieredzes izstaastiis, kas kaa un kad.
Ak dies...galvnais, lai vîrietim patiktu...Nu gan pateici...
Un ja nu nav izvçles, un íeizars jâtaisa, ko tad? Domât, kas patiks vai nepatiks vîrietim?

ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> Hmm? Ja jau neiebilsti kjeizargriezienam tad jau
> paareejie jautaajumi ir lieki... bet varbuut
> viirietim sagriezts veeders nepatiks... par to
> arii der kaadreiz padomaat...
>
> Netradicionâli risinâjumi tradicionâlâs medicînas
> ietvaros...
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 19:02
Sanne

Es neteicu "galvenais", nevajag manis teikto sakaapinaat... kaut gan tas ir tradicionaali shajaa forumaa... bet izveele ir vienmeer. Jautaajums ir par to vai ir veeleeshanaas izdariit izveeli un vai tas buus labi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 20:11
Man pareizi sagriezâs apmçram 31 nedçïâ. Tâ kâ tieðâm ir vçl laiks.
ku!

Es jau nu gan domâju, ka pçdçjais faktors, kas jâòem vçrâ, izvçloties, vai veikt íeizargriezienu vai ne, bûtu tas, vai vîrietim vai kâdam citam patiks sagraizîts vçders...
Tad jau apendicîtu arî var neoperçt, jo rçta paliks tik un tâ
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 21:36
Sanne

Varbuut ka arii peedeejais faktors bet to jau nevar zinaat kas kuraa ghimenee ir primaars un kas sekundaars... un visiem nebuut nav jaadziivo peec viena standarta, kaa tad diemzheel biezhi tiek uzspiests...
Bet apendiksu starp citu var izopereet arii transvaginaali... un var arii neopereet jo mirstiiba no apendiciita nav 100%...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
21.11.2007 23:37
...njaa... mirstiiba nav 100%... galvenais, lai nabaga viiram nav uz reetainu veederu jaaskataas... nez, ja pasham mandeles caur aanusu rautu, ko tad teiktu... uz ku! gan tas neattiecas, vinjam, iespeejams, patiktu...
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 01:13
He, jus saprotat, ka faktiski mani apdirshat? Protams ka es ne pirmo gadu forumaa bet saprotiet pareizi. Es neteicu, ka nedriikst dariit to un to, un ka jaadara ir taa un taa. Es vienkaarshi atbalstu alternatiivus risinaajumus. Tos kurus medikji sevas eertiibas un pacienta droshiibas (bet biezhi vien lielaaku ienaakumu) deelj faktiski sleepj no pacientiem... bet ja cilvis saka, man ir probleema un vai iespeejami kaadi varianti vinjas risinaashanaa, tad es vienmeer buushu tas kas teiks to ko zinu... un es neredzu tajaa neko sliktu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 07:38
...jautaajums ir par to, cik adekvaatas dazhbriid ir Tavas zinaashanas...
zemene
Re: auglja sliipgulja
22.11.2007 08:46
Oho, caalja cieniigs kashkjis izveertaas...
Paldies par adekvaatajaam atbildeem.
Nemaz nebiju iedomaajusies, ka kjeizara reeta vareetu kaa trauceet manam viiram, buus jaapajautaa...;)
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 10:25
,,,

Piekriitu par savu zinaashanu truukumu, biezhi vien man taas pietruukst. Bet runa patiesiibaa ir par citu, runa ir par to, ka biezhi vien tieshi zinaashanas (vai vinju shauriiba) ir par iemeslu alternatiivas truukumam. Turklaat shajaa teemaa apskatiitaas lietas nav saistiitas ar kompetenci... es tachu nesaaku diskuteet par apgrozijumu metodeem un vinju priekshrociibaam un truukumiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 13:10
...jaa, taadeelj saaki diskuteet par nabaga traumeeto otro pusi, kuri var naakties reetu uzskatiit...
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 13:22
,,,

Un kaapeec domaa ka tas nav veeraa njemams aspekts? Jeb tu neesi redzeejis nesmuku kjeizargrieziena reetu...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 13:30
...shajaa sakaraa man ir tikai viena paardoma- kaa no taada var pamaniities staavoklii palikt...
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 13:41
,,,

Tu domaaji no taada kam svariigi ir vai nav reeta?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 13:55
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 14:40
,,,

Un tu domaa ka pofigists kam ir vienalga kaa izskataas sieviete ir labaaks...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: augļa slīpguļa
22.11.2007 14:56
Nez vai shis ir tas gadiijums, kas buutu trakteejams kaa pofigisma truukums...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 3?
Ziņa: