Grutnieciba pec missed abortion

Aizsāka zapte 

zapte
Grutnieciba pec missed abortion
17.05.2007 20:15
Kadus cetrus menesus atpakal bija missed abortion, arsti neatklaja iemeslu kapec tas ir notici un lika man nogaidit pus gadu, dzert hormonalas tabletes un tad domat par nakamo grutniecibu. Savukrt, cits arsts teica, ka nav ko gaidit un lai tik meginot. Japiebilst, ka man vienmer ir bijusas neregularas menesreizes, tapec izsargajoties pus gadu plus laiks kamer es paliksu stavokli, liekas nezeligi ilgs. Kadas analizes man butu javeic un vai tiesam ir janogaida 6men.
Lilina
Re: Grutnieciba pec missed abortion
18.05.2007 01:23
zapte, man missed bija pirms divaam nedeeljaam. slimniicaa daktere teica, ka jaanogaida 6 meeneshi, bet mana ginekologje teica, ka var saakt meegjinaat atkal peec triis meeneshiem.
Tagad dzeru Mastodynon, AE vitamiinu un gruutniechu vitamiinus, kaa arii Magne. Arii manam viiram jaadzer gruutniechu vitamiini un magne.

Slimniicaa aarste teica, ka vajadzeetu paarbaudiities uz infekcijaam, bet es pirms gada jau biju paarbaudiijusi visu un viss ok. Mana ginekologje, kaa arii citas saka, ka reizeem taa vienkaarshi notiek - varbuut biji sakjeerusi iesnas, varbuut kaadu citu viirusu, varbuut spermatoziids nebija gana stiprs (var uztaisiit viiram spermogrammu), bet varbuut vienkaarshi-taa notika.

cik lielaa laikaa Tev tas notika?
Ja ne reizi dziivee neesi paarbaudiijusies, tad vajadzeetu uztaisiit analiizi uz hlamiidijaam, urea/miko plazmaam.
Lai veicaas gan Tev, gan man :)
Saakumaa ljoti paardziivoju, vispaar-veel tagad paardziivoju.
Kaa Tev bija ar mr atsaakshanos peec tiiriishanas? viss bija laiciigi un normaali?
Džen
Re: Grutnieciba pec missed abortion
18.05.2007 05:45
aizej uz calis.lv
tur konferencēs pa pilnam par šo jautājumu
zapte
Re: Grutnieciba pec missed abortion
18.05.2007 10:50
lilina, paldies par info. man missed abortion notika kada 6 nedela, pec tam es izgaju antibiotiku kursu. tagad tapat ka tu dzeru vitaminus un domaju izbeigt dzert hormonalas tabletes. Man skiet, man ir kaut kads hormonu disbalancs, jo ir neregularas menesreizes.
Kaut gan pec tirisanas ka pec pulkstena sakas pec menesa un parasti man cikls ir 30 dienas. Godigi esmu apjukusi, vai man ir janoregule cikls pirmamkartam, vai meginat tik pie brinuma.
Lai mums visam veicas!
Man arii 6.ned bija ðitâda pati skâde, tikai negâju ne uz kâdâm tîrîðanâm - atklausîjos, cik sievietçm nav pçc tam problçmas, ja tâ bijusi pirmâ grûtniecîba. Tagad nu nesaprotu ar to ciklu - kad un cik ilgâ laikâ atjaunosies?
Par nâkamo mçìinâjumu, man ar teica, ka pçc kâdiem 3-4 mçneðiem var mçìinât, bet nezinu îsti, vai tas attiecas arî uz tiem gadîjumiem, kad nav veikta nekâda tîrîðana?
Re: Grutnieciba pec missed abortion
18.05.2007 12:47
???!

Tu gadijumaa nejauc ar spontaano abortu? Un kaa izvairijies no tiiriishanas? Taa tagad tiek veikta jebkuraa vairaak vai mazaak aizdomiigaa gadijumaa...
anoniimaa
Re: Grutnieciba pec missed abortion
18.05.2007 17:04
Jâ, termins "missed abortion" izklausâs tâds dîvains.. burtiski iznâk "garâm palaistais aborts".. Ja kas, tad latviski ir "spontânais aborts", bet angliski - "miscarriage".
Re: Grutnieciba pec missed abortion
18.05.2007 17:32
Missed abortion ir nenoticis aborts. Situaacija kad auglis ir miris un atrodas dzemdes dobumaa. Iztikt bez tiiriishanas taadaa gadijumaa ir riskanti...
ku!

Vispirms man tika noteikts tas mistiskais stâvoklis "kâ pie missed abortion" (citçju no slimnîcas izraksta), gribçja tîrît bez nekâdâm atrunâm, bet izrâdîjâs, ka auglis tomçr aug - gan izmçru ziòâ, gan arî pçc hormonu lieluma paaugstinâðanâs analîzçs (HCG). Tâ nu mani palaida mâjâs, bet pçc kïûdaini noteiktâ missed abortion beigu beigâs tomçs bija spontânais - tâpçc i netaisîjos ne uz kâdâm tîrîðanâm iet - organisms pats attîrâs no sev liekâ un nevajadzîgâ.
Nu tâm, kurâm patiesi bijis "missed abortion", jau toch jâiet tîrît...
Lilina
Re: Grutnieciba pec missed abortion
19.05.2007 08:46
Man arii bija sestajaa nedeeljaa..
Larcis
Re: Grutnieciba pec missed abortion
19.05.2007 15:48
Man bija missed abortion un bija jâveic tîrîðana (brrrr... tas vârds "tîrîðana" vçl joprojâm uzdzen ðermuïus..). Mçnesi nogulçju uz saglabâðanu, bet izrâdîjâs, ka auglis neattîstâs, tâpçc bija jâdara TAS :( man bija 10 nedçïas..
ârsts teica, ka pçc 2 pilniem cikliem var mçìinât atkal. Vçl dzirdçju, ka, ja ir spontânais aborts (notiek spçcîga asiòoðana), tad gan esot pçc pusgada vçlams mçìinât.
Lai mums visâm izdodas!
Nu iztiku bez tâs tîrîðanas - starp citu, gan pçc spontânâ (ja mazos laikos), gan pçc tîrîðanas jau pçc apmçram 3mçn. var mçìinât atkal ... nu tik tieðâm, lai mums visâm veicâs! :)
Man arî pirmajâs nedçïâs nogâja greizi un mana toreizçjâ daktere pat neuztaisîja sonogrâfiju un palaida garâm to, ka tur viss ir palicis iekðâ :( Rezultâtâ veselu gadu tâ arî nostaigâju un tur izveidojâs strutains iekaisums, kurð bija jâtîra laukâ un jâârstçjas. Pie tâs dakteres vairs savu kâju nesperðu...
Bet pçc tîrîðanas mana tagadçjâ dakterîte teica, ka pçc divâm mçneðreizçm var mçìinât atkal palikt stâvoklî, jo tur viss jau bûs kârtîbâ.
P.S.: Ja netaisa tîrîðanu un kaut kas tur paliek iekðâ, tad arî nakamajâ grûtniecîbâ var sanâkt spontânais, tâdçï ka auglim tur iekðâ var bût par maz vietas kur augt...
Re: Grutnieciba pec missed abortion
21.05.2007 02:15
Tas ir maz ticams ka auglim var buut par maz vietas. Jo ir taad lieta sastopama kaa kaa mumificeejies vai paarkaljkjojies beerninjsh kursh palicis tur iekshaa peec MA un piedzimst kopaa ar beernu naakamajaa gruutnieciibaa... Tiesa tas sveshkjermenis dzemdee vareetu trauceet iestaaties gruutnieciibai - spiraales efekts...
-> ku!

Tâ man dakterîte skaidroja. Viena lieta ir tâ, ka ir apgrûtinâta grûtniecîbas iestâðanâs, bet otra - ïoti liela iespçjamîba, ka auglis tiks izstumts ârâ, jo nevarçs tur normâli attîstîties. Tas, protams, nav 100 %, taèu tâds risks pastâv.
Re: Grutnieciba pec missed abortion
22.05.2007 00:15
;-) triinjiem vietas pietiek, bet vienam beebim un vienai atlieku paraadiibai ne ;-)
SVEIKAS MEITENES,MAN BIJA JÂPÂRIET UZ 13 NEDÇÏU,KAD SÂKU JUSTIES ÏOTI LABI.
VISU LAIKU GULÇJU,MIEGAINÎBA TÂDA,KA GRIBAS GULÇT STÂVUS,SÇDUS,GUÏUS,BET ÎSTI IEMIGT NEVARÇJU.SÂKUMÂ NESAPRATU,KAS NOTIEK - VAIRÂKAS DIENAS ÒÇMOS TÂ AKTÎVI PA MÂJU,BET,TAD SAPRATU,KA MAN IR LABI,VAIRS NENÂK MIEGS.
MIEGAINÎBA IR VIENA NO TOKSIKOZES PAVEIDIEM.
NEKO SLIKTU NEJUTU,BET ZEMAPZIÒA PATEICA PRIEKÐÂ,KA KAUT,KAS NAV KÂRTÎBÂ...
NEJUTU VAIRS PUNCI...BIJA TÂDA SAVÂDA TUKÐUMA SAJÛTA...
DOMÂJU,KÂPÇC VAIRS NEAUG PUNCIS,JO VISU LAIKU VIEGLI JUTU,KÂ TAS STIEPJÂS UZ PRIEKÐU,GRÛTI JAU BIJA GULÇT UZ VÇDERA(SÂNISKI)...
UN TÂ VIENU RÎTU REDZU SAPNI,KA ÐÛPOJU RATIÒUS,NU ÏOTI AKTÎVI,BET TAD SKATOS,AK,KO ES DARU,TIE TAK TUKÐI,TUR TIKAI LELLE.......PAMODOS ÐAUSMÂS...
PUS DIENU PÂRDOMÂJU,KA TÂS TIK IEDOMAS,UN TOMÇR DEVOS UZ USG,LAI BÛTU PÂRLIECINÂTA,KAS NOTIEK...
BÇRNIÒÐ BIJA MIRIS DIENIÒÂ,KAD SÂKU JUSTIES LABI...SIRSNIÒA APSTÂJÂS....
TÂPÇC NAV TIESA,KA OTRÂ TRIMESTRÎ VAJADZÇTU JUSTIES LABÂK...TAS VAR BÛT MÂNÎGI...
IEMESLU TÂPAT NEVIENS NETEICA,KÂPÇC...BIJU PIRMÂS NEDÇÏAS APAUKSTÇJUSIES,VARBÛT TAS;VARBÛT,KAS CITS....
VAR VEIKT HROMOSOMU ANALÎZI,KURU ÒEM NO AUGÏA UN PLACENTAS ABORTA LAIKÂ UN TAD PAÐIEM JÂVED UZ ÌENÇTIKAS CENTRU,TÂ MAKSÂ 160LS.PATEICOTIES MEDIÍU ATIEKSMEI,PALAIDU TO GARÂM.MAN TO NEVIENS NETEICA,NEJAUÐI UZZINÂJU.
BEZMAKSAS TO VEIC,JA IR 3 MISSED ABORTI PÇC KÂRTAS....DOMÂJU NE KATRA SIEVIETE VÇLAS GAIDÎT,3 MIRUÐUS BÇRNIÒUS...NAV TAISNÎBAS MEDICÎNÂ...
TAPÇC MÎÏÂS MEITENES,JÂBÛT PAÐÂM ZINOÐÂM,JÂTIC SAPÒIEM UN JÂJÛT PAÐÂM AR SAVU SIRSNIÒU,KAS NOTIEK AR BÇRNIÒU UN NAV JADOMÂ KO TEIKS ÂRSTS,JA ES IEÐU TUR UN TUR,TAD UN TAD,JA JÛTI JÂDARA UN NAV JÂGAIDA NEKAS...
MAN "PRIEKS" PAR TO,KA ES SAJUTU,JO CITÂDI ES BÛTU STAIGÂJUSI VÇL DIVAS NEDÇÏAS,JO NEDEÏU BÇRNIÒÐ BIJA MIRIS,ES BUTU DABUJUSI ORGANISMA SAINDEÐANOS,UN TAD VARÇJU PALIKT ARÎ BEZ DZEMDES UN OLNÎCÂM,TAD MAN PAT CERÎBAS NEPALIKTU PALIKT ATKAL STÂVOKLÎ....
NESKATOTIES UZ TO,KA MOCIJA MANI DIVAS REIZES,JO LAIKS BIJA LIELS UN VISS NEIZTÎRIJÂS UN DZEMDES KAKLIÒÐ ÂTRI AIZVÇRÂS,ESMU NOSKAÒOJUSIES UZ TO ,KA NÂKAMIE MAN BÛS DVÎNÎÐI...SLIMNÎCÂ SASKATIES NE TO VIEN, UN SAPROTI,KA TÂ MÇDZ BÛT, UN TU NEESI NE PIRMÂ NE PÇDÇJÂ...
UN VARBÛT TÂ LABÂK,JO,KAS ZIN,KÂ BÛTU,JA BÛTU...

LAI MUMS VISÂM VEICÂS UN IR TIKAI VESELÎGI,MÎÏI UN JAUKI BÇRNEÏI UN NAV SVARÎGI PUIÎTIS VAI MEITIÒA,VIENS VAI DIVI,GALVENAIS ,LAI VESELI......
Nav brînums,ka sievietes taisa abortus,narkozç neko nejût un kaifs pie reizes...
zanne
Re: Grutnieciba pec missed abortion
14.12.2007 22:26
Man bija lîdzîga situâcija man bija missed 9. nedçïâ. Visu grûtniecîbas laiku bija ïoti sâpîgas krûtis un vçders likâs, ka briest ar katru nedçïu lielâks un tad íâdu dienu es pamanîju, ka krûtis ir tâdas kâ atslâbuðas un nekas ar mani nenotiek, klusums...
Aizbraucu uz slimnîcu pârbaudîties.Nedçïu pirms bija apstâjusies grûtniecîba...
Protams, tas bija ïoti sâpîgi arî man, tâpat kâ tâm sievietçm, kurâm bija notîcis lîdzîgs atgadîjums.
Ïoti pârdzîvoju!!!
Bet es ticu un esmu pârliecinâta, ka mums visâm vçl bûs veselîgi un forði bçbîði!Turamies!
Re: Grutnieciba pec missed abortion
15.12.2007 16:18
Vispaar MA ir ljoti dramatiska lieta bet no otras puses taa tomeer ir diezgan parasta un biezhi sastopama lieta... taa kaa nevajag daudz skumt par to kas nav muusu varaa un turpinaat iecereeto lietu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lotte
Re: Grutnieciba pec missed abortion
24.12.2007 00:12
kaa notiek taa tiiriishana? zem narkozes?
bçdîgâ
Re: Grutnieciba pec missed abortion
03.01.2008 10:14
ðâdos gadîjumos ir grûti pateikt konkrçtas lietas. Man divu gadu laikâ bija 3 spontânie aborti, tâs nebija plânotas grûtniecîbas, bet priecâjâmies un darîjâm ko varçjâm, lai viss notiktu normâli. Diemþçl viss beidzâs ÏOTI SÂPÎGI. Analîzes bija un joprojâm jâveic daudz un daþâdas, abiem. Tagad 10 mçneði jâgaida uz atbilþu rezultâtiem no ìençtiíiem. Cilvçki iesaka un stâsta daþâdas lietas- jânogaida, jâatpûðas, citi saka jâturpina mçìinât... es personîgi nespçju pârdzîvot ðos spontânos abortus. Tâdçï, domâju, ja sieviete un vîrietis jûtas droði, ka ðoroez viss bûs labi, tad tik uz priekðu. Lai jums atnâk mazss eòìelitis!:)
bçdîgâ
Re: Grutnieciba pec missed abortion
03.01.2008 11:39
P.S. Esmu nomainîjusi ârsti, domâjâms viòa ir ïoti laba speciâliste savâ jomâ (vismaz priekðtatu tâdu viòa par sevi radîjusi), cenas ziòa ar dârgâkâ pilsçtâ, aprîkojuma klâst ar visplaðâkais. Vienîgi baþas rada tas, ka viòa ir ïoti noslogota. Cik var turçt cilvçks,kurð strâdâ bez brîvdienâm un apmeklçtâju ir kaudzçm!?? Esmu novçrojusi,ka tâ ir leilâkai daïai ginekologu:(
meitenes..lasot juusu raxtus uznaaca raudiens.... man pasai bija 2 spontaanie aborti.. kurus nespeeju un nespeesu aizmirst nekad..kaa tu kaap uz taa nolaadeetaa kreesla un tev saka..-neko mess nevaram dariit...un tu seedi un luudzies ar asaraam aciis,lai saglaabj kaut zini,ka ir viss jau pateikts...nav speeka dziivot un kad veel aarsti tikko peec taa saka-buus tev veel 10 beerni..tev gribas nosplauties...jo priekskam man tos 10 beernus..es gaidiiju tiesi so un gribu tikai so...peec gada tu nomierinies ,bet tad atkal zaudee otro beebi..nu ko...laikam apstaajas ceriiba...bet bez ceriibas tu pats mirsti(mazs ceriibu graudins jaatur sevii,lai taalaak dziivot buutu speeks) esmu izstaigaajusi daudz aarstus un tagad tikusi jau liidz geneetikai(hromosomu analiizeem,kas makssaa 70ls) mekleeju aktiivi graamatas,informaaciju kaadu,bukletus,rakstus..uttt. tie ir loti maz un tiesi tapeec..raxtu par so teemu zinaatniski peetniecisko darbu..gribu salikt visu un izpeetiit,kapeec un ko var dariit..kapeec tikai puse sieviesu atrod uz jautaajumiem atbildes un ko otra puse? vai tai otrai pusei nebuus nekad iespeejas tikt pie beerninja?! paliidziet meitenes.nopirksu no jums informaaciju-jebkaadu...paldies mans nr.-2821114 sandra
mums visaam izdosies.galvenais nepadosimies un iesim liidz galam,lai ko tas "maksaatu"...zinu,ka izdosies,jo savaadaak nemaz nevar buut...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 22?
Ziņa: