jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

b
Re: jautâjums ginekologam...
09.12.2010 20:50
Nu jā man arī tā bija vienu menesi.. prasiju dakterei, viņa teica, ka isti normali tas nav un nosūtīja mani uz dikti daudzam hormonalajam analizem.... Sobrid, gan MR atkal ka vajag! ;)
Man ir jautājums.Augusta sākumā dzemdēju,nu jau 2 mēnešus nebaroju ar krūti,oktobra beigās sākās MR ar spēcīgu asiņošanu,bet tagad,kad bija jābūt novembra beigās, mr vienkārši kavējās,vai tas ir normāli,vai arī man jāsāk uztraukties?
Labdien! Esmu 6 nedēļā stāvoklī, bet man šodien ultrasonogrāfijā atklāja 6 x 8 cm lielu cistu virs kreisās olnīcas. Kā tas ietekmē grūtniecību, un vai vispār šādā situācijā ir labi saglabāt grūtniecību?
nevelos mileties
27.12.2010 10:37
Labdien!

lieta tada, ka man vispar negibas mileties. man ir 4 menesu bernins, es vinu baroju ar kruti, menesreizu nav....... Virs mani 'terorize'- saka, ka nesaprot, ka ta var negribeties mileties!!!!!?????
vins mani piespiez (morali) mileties vai nu vinu apmierinat.....

man tas nepavisam nepatik.....

ko darit?
paldies....
Sveicinati!
Man butu tads jautajums: vai es varetu but stavokli, ja 4 dazada veida testi un dazados laikos uzrada negativu atbildi? Pirms laika iedzeru Postinor2 uzreiz 10 minushu laika pec milesanas, tad pec divam nedeljam sakas menesreizes (diezgan stipras), tad pec nedeljas vai pusotras sakas brunganiga smeresanas. Nju jau tagad izpaliek menesreizes par aptuveni 7 nedeljam, un visi testi rada negativu, bet jutu ka kaut kas nav, biezha urinesana, citu pazimju nav. Brizhiem velk vederu ka pirms MR, bet joprojam nav. Man vienmer ir bijusi problema ar mr agrak, neregularas vai ari iet tik ilgi ka jaiet pie arsta, lai izraksta zales menesreizhu aptureshanai. Vai varetu but iemesls tam ka kaut kas nav kartiba ar hormoniem pec Postinor2 lietosanas un tiesham neesmu stavokli?! Jo cik zinu grutniecibas partrauksanu var darit lidz 3 meneshiem, bet tad sanak pec tas dienas kad ienjemu Postinor2, ja apaugljoshana notikusi man butu 11 grutniecibas nedelja..vai nebutu par velu partraukt grutniecibu shaja perioda? Pieteicos pie ginekologa uz pirmdienu, jo lidz shim bridim netiku. Vairs nevaru but nezinja!! Loti satraukusies! Sakiet var ir kadam gadijies ka izpaliek MR uz menesi diviem un sieviete nav stavokli?
Paldies jau ieprieksh!
Re: jautâjums ginekologam...
01.01.2011 22:13
nestreso, visdrīzāk Postinors ir izjaucis Tavu tā jau nestabilo hormonālo līdzsvaru.
visi testi, manuprāt, melot nevar (ja nu vienīgi Tu galīgi nepareizi tos lieto). testa svītra tak bija redzama? ;)
jaa, testaa sviitra bij redzama, nav jau taa ka lietoju to pirmo reizi muuzhaa..vienmer viss bij ok (testa lietosanas zinja), es jau domaju ka divi pirmie meloja, bet pec laika paaris dienu intervaalaa veicu veel divus citas firmas un arii negativi abi... esmu loti uztraukusies, viirs ar nezin kur likties, jo dusmas gaazhu uz vinju ka naacaas lietot postinor..
Re: jautâjums ginekologam...
02.01.2011 10:20
cik dienas pagāja starp Postinor un testiem? ja 3 ned un vairāk, tad nooooteikti vajadzētu būt otrajai svītrai...
peec postinor iedzershanas, aptuveni divas nedeljas peec, tests bij negativs, nelikos mieraa nopirku veel, pedeejo tagad uztaisiiju 30 decembrii un joprojaam negatiivs, bet meneshreizhu veel nav... kas man kaish? vai tieshaam tas postinors ir zirga deva un nojauc visu ciklu? Vai kaadai nez gadiijies palikt staavoklii peec postinor, ja taas izraisoshaas meeneshreizes bij diezgan stipras peec iedzershanas...? man ir probleemas ar svaru, visu laiku svarstaas, tagad ciitiigi biju spotojusi, tad svars turaas uz 47-48 kg...dazhi cilveeki pat saka ka esmu anoreksikje, bet taa jau nav, es eedu visu kas kaarojas, nav jau taa ka badotos...
Re: jautâjums ginekologam...
02.01.2011 16:07
1. jā, tā ir zirga deva
2. jā, pārāk mazs svars var būt par iemeslu tam, ka nav MR
paldies par mierinaajumu, Moderators, nevaru sazvaniit savu dakteri, bet riit taapat doshos pie arsta, tad zinaashu kas un kaa...
Re: jautâjums ginekologam...
03.01.2011 09:33
lai veicas!
gruubinja
Re: jautâjums ginekologam...
17.01.2011 17:32
Labdien. Man ir pieraksts uz polipa operāciju un izskatās, ka iekrīt tieši uz MR. Vai to vispār ir iespe'jams veikt MR laikā. Vai jātramda atkal visi dr un jāpārliek datums?
Re: jautâjums ginekologam...
17.01.2011 23:08
domāju, ka jāpārliek gan.
Sveiki!
Man ir taada brobleema....taatad man katru meenesi meenesreizes saakaas ap 20 datumu...
Gribas ljoti uzinaat vaj neesmu palikusi staavoklii ja puisis ielaiz ieksaa 7 dienas pirms meenesreizeem???
Re: jautâjums ginekologam...
26.01.2011 04:23
Lietoju Arilin svecītes. Tagad ir sākusies spēcīga nieze pa visu ķermeni. Izskatās pēc pamatīgas nātrenes. Vai tā varētu būt Arilin blakusparādība, un vai nātrene pāries pati no sevis vai jāskrien aulekšiem pie ārsta?
Labdien!
Nesen man bija veikta Arpus dzemdes apauglosanas procedura. Biju Surogatmate (procedura notika arzemes) saviem draugiem, bet diemzel ieliekot mani 3 embrijus, rezultats bija negativs, beta 2. Pec rezultatu sanemsanas partraucu progestarona slirces un MR iestajas apmeram pec 3 dienam. Menesreizes bija gandriz ka parasti, tik sapigakas un pec MR smeresanas bija paris dienas ilgaka ka parasti.
Tagad man ir jabut nakamajam menesreizem (parasti sakas 29diena katru menesi), bet kavejas jau 3 dienas... Bija partrauktais dzimumakts ar draugu.
Vai tas ir normali?
Re: jautâjums ginekologam...
01.02.2011 18:57
Kadas izmaiņais ir izdalījumos ja esmu stāvoklī pāris dienas!!man ir aizdomas varbūt kļūdos testiņu vēl netaisīšu jo gaidu kad paies 10dienas tagat ir apmēram nedēla man divas dienas ir tadi divaini izdalijumi līdz sim tā nebija arī pat tad kad bija ovolacija,sap veders mazliet ta ka uz menešreizēm un izdalijumi ir tadi biezi un briziem daudz.
Ar puisi bijām satraukušies ka es varētu būt stāvoklī, jo mēs parasti nodarbojamies ar pārtraukto dzimumaktu! Un man kavējās mēnešrezes kādas 3 dienas...Vai ir iespēja ka es tāpat varētu būt stāvoklī ja man tagad ir mēnešreizes?
Re:izdalijumi
13.02.2011 22:07
Labdien.

divi ar pusi meneshi atpakal man bija dzemdibas,pec dzemdibam 3 nedelas man bija asinoisana un izdalijumi ,pactam beidzas..
meneshreize man nau bijusha vel joprojam bet paradijas izdalijumi caurspidigi bez smakas pie arsta pierakstijo bet tiksu pec 2nedelam vai tas ir kads iekaiums vai tas ir normali pec dzmdibam???esmu azemes un arstu lidz galam neizprotu...
Sveicināti!

Patiesi pēdējā laikā jūtos apjukusi, esmu neziņā, kas tas varētu būt. Ir tā, ka pirms mēnešreizēm citreiz izjūtu lielu uzbudinājumu, vairāk tā, it kā manu klitoru visu laiku kāds kutinātu. Tas oarasti vilkās pāris dienas un viss.
Bet tagad jau kādu nedēļu mocos, tiešām, saj;uta kā kāds vnk manu klitoru kutina, sajūtas citreiz tādas, ka varērtu kliegt, citreiz pat nosvīstu, lai agn seksu man pat negribas, bet klitorsu kutina nāvīgi, tas mani drīz nomocīs!!! Kā man būt? Vai tas ir normāli? Pilnīgs sviets. Ceru pret to ir zāles.
Ir bijis tā, ka pēc februāra mēnesi, mēnešreižu sagaidīšana parasti ir spēcīgāka, ilgāk pirms m sāp krūtis, uzpūšas vēders utt. Tā arī šogad izskatās, lai gan jocīgi, jo man mēnešreizes parasti ir mēneša beigās un taga ir marta mēneša sākums.

Izsakiet savu vērtējumu!!! Lūdzu. :(
Labdien!Man butu,taads ljoti privaats jautajums!
Tas dzen mani kauna,biezi vien, vai tapeec juus vareetu atrakstiit uz e-pastu!Kross@inbox.lv
paldies!
sveiki!!!man ir tads jautajums man vajadzeja but menesreizem 20 marta bet sakas tikai 5aprili un bija 4dienas un tagat 23aprili sakas atkal man ta ir pirmo reizi sitads gadijums un ar savu draugu neisargajamies vai es varetu but stavokli vai ari kaut kas cits man ir esmu nesaprasana....
Sveikas!

Pagaajushajaa meenesii man veica erozijas apstraadi ar Soclogyn, viss itkā kartibaa, bet lieta taada, ka tagad man reizes kaveejas par nedeelu (parasti loti ieveero grafiku). Gruutnieciibas uztraukumam taa kaa nevajadzeetu buut (lai gan nekas nav 100%, bet esmu stipri drosha, taapeec testu veel neesmu taisiijusi). Vai taa apstraade buutu vareejusi ietekmeet manu ciklu? Vai arii laikapstaakli (peekshns karstums) dara savu?

Paldies! :)
Re: jautâjums ginekologam...
07.06.2011 11:00
Luzija

Domāt, ka vairāk ir tā laika apstākļu ietekme ne kā Soclogyn...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
Es satraukusies, vai neesmu stāvoklī. Neizsargāts dzimumakts bija kā reiz nākamajā naktī pēc mēnešreižu beigšanās, uzreiz pāris stundas pēc tam izdzēru AK Postinor. Jāpiebilst, ka pēc tam iegāju karstā vannā, bet tas gan vairāk bija neapzināti. Tā bija mana cikla 5 diena, parasti mans cikls ir 30 dienas. Tagad 6 dienas pēc AK, sākās tāda veida izdalījumi kā mēnešreižu sākumā, galīgi ne rozā, kā saka, kad auglis ir ieligzdojies. Nekādu citu pazīmju - kā pietūkušas krūtis, tumšaki krūtsgali, vemšana, ēšana man nav, tomēr esmu pārstresojusi jēgu. Pie ginekologa jau esmu pierakstījusies, tomēr rinda ir gara un tas būs pēc pāris nedēļām. Vai ir iemesls uztraukumam, jāpiebilst, ka grūtniecība ir nevēlama, jo pēc definīcijas šis dzimumakts bija izvarošana. Paldies jau iepriekš!
Re: jautâjums ginekologam...
30.08.2011 11:42
Nedomāju, ka varētu būt grūtniecība... Pēc nedēļas uztaisi grūtniecības testu. Varbūt vajadzētu vērsties policija ja jau izvarošana?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
31.08.2011 01:25
normāli :D izvaroja, bet policijas vietā aiziet uz vannu
Re: jautâjums ginekologam...
31.08.2011 01:38
Nu, droši vien ir kādi apsvērumi ja jau negāja... Reāli tikai nelielā procentā izvarošanas gadijumu sievietes griežas policijā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
31.08.2011 14:48
bet tas nav normāli :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 3?
Ziņa: