jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Re: jautâjums ginekologam...
13.08.2016 18:02
Kāpēc Tev obligāti gribās visu zināt? Varbūt vienkārši dzīvo? Kās tā mūsdienu cilvēkiem par tādu tieksmi, visu kontrolēt?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
14.08.2016 12:14
Kāds būtu Jūsu viedoklis?

Jau divus gadus kā ir jūtīgas krūtis, matu izkrišana, pēdējā laikā nedaudz augoša mioma. Gada laikā divas reizes bija folikulāras olnīcu cistas, kuras pēc laika pašas pazuda. Arī svars ar tendenci kāpt. Jāpiebilst, ka jūtīgas krūtis, matu problēma un miomas augšana sākās kādus mēnešus pēc Mirēnas, kuru ielika dēļ endometrija hiperplāzijas. Nezinu vai sakritība, vai tiešām to veicināja Mirēna, jo agrāk nekas tāds nebija.
Vai pinnes varētu būt miomas?

Manuprāt pēc pazīmēm varētu būt hormonālās darbības traucējumi, lai tos novērstu dr ieteica lietot vitamīnus. Diemžēl problēmas atrisinājušās tikai uz laiku un atkal viss no gala. Tā gada laikā izdzēru vienu kursu Naktsveces eļļu un pēc laka sākoties sūdzībām Prefemin. Papildus vitamīnus matiem. Tagad atkal krūtis paliek nedaudz jūtīgas, tādēļ sāku dzert Gold vit A+E. Ir veikta pilna asinsaina + bioķīmiskā, viss kārtībā.

Vai šādi hormonālie traucējumi sievietēm 40 gados ir normāli? Ja pareizi saprotu tad, kamēr hormoni nebūs sakārtoti tikmēr viss būs pa vecam.. Bet kāpēc minētie vitamīni ilgstošāk nespēj uzturēt hormonālo līdzsvaru? Varbūt jalieto ilgāk par trim mēnešiem?
Jeb tā ir organisma reakcija uz Mirēnu, jo viss sākās izņemot pinnes sākās piecus mēnešus pēc Mirēnas.

Paldies!



Edited 3 time(s). Last edit at 14.08.2016 19:18 by aiai.
Re: jautâjums ginekologam...
14.08.2016 21:47
Jebkurā gadijumā labāk ja organismā nenonāk sveši hormoni jo jormonālā sistēma ir smalka pašregulējoša sistēma kuru hormoni no malas sagrauj.

Nav normāli ja 40 gados ir hormonāli traucējumi bet tā gadās.

Precizējiet kādus vitamīnus un cik ilgi lietojāt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
15.08.2016 14:36
Paldies par konsultāciju!

Sakarā ar to, ka bija end.hiperplāzija bija jāizvēlas vai nu orālā kontr. vai mirēna. Es izvēlējos otro. Nezinu, kā būtu bijis ja izvēlētos pirmo?

Par hormtraucējumiem tās ir tikai mans viedoklis, jo citur neav atrast skaidrojumu. Citas analīzes neko tādu neuzrāda.

2014.g.dec. - ielika Mirēnu.
2014.g. apr. - sāk palikt jūtīgas krūtis, kas agrāk nebija.
sāk nedaudz vairāk krist mati.
Veicu usg krūtīm , tajā norāde fibrocistiska mastopātija, kas jau bija agrāk. Vitamīnus pagaidām nedzēru ,
jo dr to norakstīja uz mirēnas blakusparādībām un nesen biju sākusi dzert trīs mēnešu vitamīnu kursu
mugurai un domāju, ka būs par daudz.
2015.g.aug. - mati turpina krist, krūtis jūtīgas , tādēļ sāku trīs mēnešus kursu Naktssveces eļļu.
2015.g. nov. - trīs mēnešu kursu Ca, jo analīzēs bija knapi norma. Līdz šim snaudošā mioma nedaudz paaugusies,
folikulāras olnīcu cistas.
- trīs mēnešu Prefemin, jo atkal parādās minētās pazīmes, kas bija pierimušas. Matiem no Futura Beauty
Royal piecu mēnešu kursu.
2016.g. jūl. - mēnesi vobenzīnu, lai stiprinātu imunitāti.Jo matu krišana likās neciešama.
- Mēnesi Baltkrievu vitamīnus A+E. Arī mioma vēl nedaudz ir paaugusies.
2016.g. aug.- Gold A+E, jo atkal parādās minētās pazīmes. Krūšu sāpīgums kļuvis mazāks. Vai pietiks ar trīs mēnešu kursu?



Edited 1 time(s). Last edit at 15.08.2016 14:47 by aiai.
Re: jautâjums ginekologam...
16.08.2016 12:09
Varbuut laiks iznemt Mireenu un paskatiities kaa buus tad.
Labdien, esmu 33 gadus veca, ir dzimumdzīve, nekādus kontracepcijas līdzekļus pastāvīgi neizmantoju. pēc pēdējās seksa reizes izmantoju kontracepcijas tableti un pēc nedēļas sākās asiņošana, kas jau ilgst 6 dienas, nav spēcīga, bet bez tampona neiztikt. pēc apmēram 5 dienām būs jāsākās menstruācijām. pie ārsta neesmu pierakstījusies jo nezinu kad beigsies asiņošana, ko man darīt un kapēc tā notiek?
Re: jautâjums ginekologam...
01.09.2016 11:33
Kādu tableti? Avārijas kontracepciju?
Jā avārijas kontracepcijas tableti.
Re: jautâjums ginekologam...
01.09.2016 13:05
Ar to nekad nevar zināt, kā un kad viss sakārtosies, šeit forumā līdzīgas sarunas jau ir bijušas. Tas ir baigais spēriens pa hormonālo sistēmu, šausmīga bumba.

Ārstu apmeklēt var, bet es laikam neizvēlētos nekādus medikamentus, bet ļautu, lai ķermenis pats sakārtojas, tomēr tas var prasīt iepriekš neprognozējamu laiku. Turpmāk no šīm tabletēm vajadzētu maksimāli izvairīties tieši savas veselības dēļ.
Re: jautâjums ginekologam...
01.09.2016 13:53
Peec avaarijas kontracepcijas tabletes, var nojukt cikls un taa nav nekas neparasts, ka meenesreizes saakaas aatraak. Taa asinosana ir MR, kas vienkaarsi ir saakusaas aatraak.
Lilo
Re: jautâjums ginekologam...
02.09.2016 14:27
Nezinu - kā visu pēc kārtas izstāstīt, bet mēģināšu:

1. Augusta sākumā apmeklēju gin. ar sūdzībām par krūti; Biju pamatīgi sadomājusies, protams, to trakāko. Reāli saredzēju un jutu izmaiņas vienā krūtī un biju uz to ārprātā koncentrējusies, dienām un naktīm to pētīju utml; Apskatē teica, ka ar krūtīm viss ok, bet atklāja olnīcā cistu, jādzer zāles, tad jāatrādās. Nepievērsu tam uzmanību, jo, kā jau saku - koncentrēšanās uz to krūti, nekādas cistas dikomfortu nejutu.

2. Pēc dažām dienām krūšu usg - viss ir kārtībā. Kādu laiku miers. Sāku dzert zāles cistai un tad "panesās" manas domas šajā virzienā - sāk sāpēt sāns, arī mugura jostas daļā, gūžas, vairāk tajā cistas pusē. Mugura gan sāka sāpēt pēc tam, kad biju nolēmusi notievēt un sākt to ar 50 pietupieniem. Svars pāri 80.., augums 171, vecums 35, darbs sēdošs. Laikam jau nebija prātīgi celt savu svaru tik daudzas reizes uzreiz.
3. Pirms pusgada konstatēta jostas spondil…, ārstēju ar špricēm, pārgāja.

Jūdzos nost ar sliktām domām - a ja nu sāp no tās cistas? A ja nu tā nav cista. Pie gin. pierakstījos jau, pat ātrāk par noteikto termiņu, kad jāskatās, vai cista pazūd, bet jāgaida nedēļa. NEsaprotu - vai esmu kārtējo reizi sadomājusies vai arī reāli man sāp un - kā to atšķirt?

Ai, gari un stulbi sanāca, bet varbūt kādam ir kas sakāms...
Re: jautâjums ginekologam...
02.09.2016 20:27
Viss liecina par sadomāšanos. Nē, nu varbūt ir arī kādas reālas problēmas, bet nebūtiskas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
02.09.2016 20:51
Lilo, Tev tā bieži?

Nu, tip' sadomājies, un tad gandrīz jāmirst?

Hipohondrija?



Edited 1 time(s). Last edit at 02.09.2016 20:52 by Runcene.
Lilo
Re: jautâjums ginekologam...
02.09.2016 20:54
Runcene.. periodiski, jā. Hipohondrija ir variants, protams, bet man gana bieži bijušas arī reālas problēmas.. Tāpēc jau ir grūti reizēm izšķirt- ko es spēju sadomāt un kas tomēr ir reāls.
Re: jautâjums ginekologam...
02.09.2016 20:59
Ā, nu skaidrs. Šitas laikam ir tas gadījums, kad labāk pārbaudīt. Bet citādi jādomā vairāk par to, ko ēd. Skaties, ko vispār pārnes mājās. Ja cilvēks nekā daudz no sportiem nav darījis un tad pēkšņi uzdod, tā var vēl kādas reālas problēmas dabūt.
Lilo
Re: jautâjums ginekologam...
02.09.2016 21:00
Paldies par ieteikumu! šis laikam šoreiz būs variants par to, ka jābūt deb\ilam, lai ar 85 kg pēkšņi izdomātu taisīt 50+pietupienus un mugura patiešām sāp.
Re: jautâjums ginekologam...
03.09.2016 11:24
Es jau ari nesaku, ka nevajag parbaudit. Vnk tas jadara bez steigas un bez uztraukuma.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveika izlasiju tavu rakstu: Man ir jautājums.Augusta sākumā dzemdēju,nu jau 2 mēnešus nebaroju ar krūti,oktobra beigās sākās MR ar spēcīgu asiņošanu,bet tagad,kad bija jābūt novembra beigās, mr vienkārši kavējās,vai tas ir normāli,vai arī man jāsāk uztraukties? Gribeju pajautat man ir tada pati problema. Nu jau 2 dienas kā vajadzeja sakties bet vel nav testu uztaisiju vins ir negativs. Bet satraukums vel ir. Tev sakas vai paliki stavokli?
Re: jautâjums ginekologam...
23.09.2016 17:07
Sakarā ar to, ka ir augoša mioma 6cm jādomā par operāciju. Mioma atrodas mugurējā sieniņā. Dr teica, ka mēģinās operēt tikai miomu. Ja neizdosies , tad operēs kopā dzemdi. Ja vēlos, tad var ar reizi operēt dzemdi. Kādēļ ? Jo pirms gadiem , lai tiktu pie bērna ķeizara op laikā izoperēja divas miomas. Trešo , pašlaik potenciāli operējamo atstāja un tagad vēl ir viena jauna izaugusi.

1. Patreiz neskaidrības rada jautājums vai operēt tikai miomas vai arī dzemdi, ja reiz ir tendence uz miomām?

2. Vai vienas op laikā operē divas miomas , otras izmērs ir 1,6cm.

3. Ja pieņem lēmumu atstāt dzemdi .Ko darīt ar mirēnu, atstāt to vai nē? Kā traucējošas lietas, kas parādījās pēc mirēnas ir matu krišana, uz sejas pumpas, jūtīgas krūtis. Dzerot uztura bagātinātājus problēmas pāriet tikai uz laiku. Mirēnu ievietoja sakarā ar endometrija hiperplāziju.Sakarā ar šo cikla 4dienā dr nozīmēja veikt analīzes - PRL, LH, FSH, Estradiols, SHSG.

3. Vai pie šādām sūdzībām nevajadzēja arī veikt PRL un androstendionu?
Paldies!
Esmu neziņā par divu ginekologu viedokļiem. Atkārtoti griezos pie ginekologa, jo man jau gadiem. ir pazemināts hemoglobīns rādītājs 114 un ferritīns rādītājs 4.9 , arī mēnešreizes varētu teikt ir pastipras. Ginekologs konstatēja cistu, gandrīz 3cm. Veicot proves abroziju konstatēti polipi, pārējās analīzes bija labas. Asins analīzē CA 125 rādītājs pirms proves abrozijas bija 74, pēc 20 dienām veicot atkal to pašu analīzi, rādītājs bija 72. Viens ginekologs iesaka cistu izgriezt, otrs atkal vērot un pie pazeminātā hemoglobīna meklēt citu risinājumu. Gribētos dzirdēt Jūsu viedokli.
Re: jautâjums ginekologam...
06.10.2016 14:53
Cistai ar hemoglobīnu nekāda tieša sakara nav. Cista nav cēlonis. Cista ir sekas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien. Man ir jautājums. Man bija ovulācija un tajās dienās bij dzimumattoecības. Un dažas dienas pēc tā parādījās rozīgi izdalījumi kuri turpinās vairākas dienas. Nekad agrāk tā nav bijis. Menstruācijām jābūt pēc 2 nedēļām. Kāds varētu būt izskaidrojums?
Re: jautâjums ginekologam...
12.10.2016 17:51
Dažkārt ovulācijas laika mēdz būt neliela asiņošana un dzimumakts varēja to pastiprināt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien,
pirms pusgada biju pie ginekologa un teica kair neliels iekaisums ,bet del aiznemtibas darba aizmirsu un nesaku arstet.
Sodien no rita pec dzimumakta peksni sakas lotispecigas un pat neizturamas sapes vedera lejas dala,pat nostavet nevareju no sapem,sapes ilga aptuveni 30min,kamer neiedarbojas petsapju tablete, jo atros nevelejos saukt.
pirmo reizi ta bija un baidos ka atkartosies
Kāds varētu but ta celonis? cik nopietni tas varetu but?
Sveicināti man tāds jautājums man vakar sākās menesreizes bet šodien vairs nau,bet man drausmigi sap vedera lejas dala ko man darīt?man tas ir pirmo reizi.
Re: jautâjums ginekologam...
12.11.2016 21:24
lylo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien,
> pirms pusgada biju pie ginekologa un teica kair
> neliels iekaisums ,bet del aiznemtibas darba
> aizmirsu un nesaku arstet.
> Sodien no rita pec dzimumakta peksni sakas
> lotispecigas un pat neizturamas sapes vedera lejas
> dala,pat nostavet nevareju no sapem,sapes ilga
> aptuveni 30min,kamer neiedarbojas petsapju
> tablete, jo atros nevelejos saukt.
> pirmo reizi ta bija un baidos ka atkartosies
> Kāds varētu but ta celonis? cik nopietni tas
> varetu but?

Ja jau pusdienlaikā vēl raksti, tad jau nekas nopietns... bet tad jau redzēs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
La Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveicināti man tāds jautājums man vakar sākās
> menesreizes bet šodien vairs nau,bet man
> drausmigi sap vedera lejas dala ko man darīt?man
> tas ir pirmo reizi.

Labākais, griezties pie ārsta. Ja nē, tad gaidi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Darta
Re: jautâjums ginekologam...
29.11.2016 15:55
Vai tas ir normali ka man oktobra beigas sakas mr un beizas novembra sakuma.un lidz decembrim nav vairak bijusas.

Man 13
Re: jautâjums ginekologam...
30.11.2016 13:32
Nekas īpašs. Novirzes dažkārt mēdz būt. Bet būtu ļoti labi, ja nosauktu konkrētus datumus, kad sākās un kad beidzas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vai tas ir normāli, ja pie ovulācijas ievērojami paaugstinās pulss miera stāvoklī un sāk kristies tikai pirms MR? Normāli pulss miera stāvoklī ap 55 sitieni minūtē, bet pie ovulācijas 71-73. Vecums:32, augums: 164, svars: 58.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 18?
Ziņa: