jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Re: jautâjums ginekologam...
03.01.2015 12:25
Hormonālie traucējumi, varbūt kāda infekcija. To nevar uzminēt jo ļoti daudz faktoru tur var spēlēt. Bet mēnesis ieņemšanai, tas nav nekas. Ātrāk par gadu nav vērts sākt uztraukties.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien.Man ir tikai pilni 17 gadi ! Es esmu stāvoklī jau 2 nedelas. Ja es nākšu pie ginekologa, viņam vajadzes zvanit maniem vecākiem, ka es esmu stāvoklī? Vai es varu izdarit abortu manā vecumā bez vecākiem vai aizbildna rakstveida piekrišanas ? Ja, jā, cik drīz pēc aborta es varu iet?
Lūdzu, atrakstiet man!
Re: jautâjums ginekologam...
04.01.2015 12:32
Zvanīt vecākiem nav obligāti ja Tev ir vismaz 16 gadu. Un galu galā numuru var taču neteikt. Bet abortu izdarīt bez vecāku piekrišanas nevarēs. Aborts varētu aizņemt kādas 4 stundas bet tas viss ir atkarīgs no konkrētās ārstniecības iestādes.

Un pats galvenais, silti iesaku Tavā vecumā pirmās grūtniecības laikā abortu netaisīt. Ļoti augsts risks, ka bērnu pēc tam vairs nebūs!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
04.01.2015 13:23
Kaa tu zini, ka esi staavoklii 2 nedeelas, ja neesi bijusi pie ginekologa?
Labdien!
cik biezi un cik sveciites (hexicon) butu jalieto profilakses peec & ja es ievietoju sveciti pirms guletiesanas, bet eju uz tualeti pec piem. 2 stundaam, vai svecite veljoprojaam "darbosies"?
Re: jautâjums ginekologam...
10.03.2015 16:03
Darbosies. It īpaši ja to lieto profilakses pēc. Es tikai nesaprotu priekš kam tas vajadzīgs. Tev dzīvē ir par maz ķīmijas?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki es jums velejos pajautat,
Man nebija menesreizes jau menesi un divas nedelas, bet sakas tikai 20.marta uz divam dienam
un taja pasa sezdiena man jau beidzas, vai tas ta varetu but, vai kaut kas nau kartiba?
Testus es ari tasiju pa dienu uzradija negativi
un nakosaja diena no rita taisiju ari paradija negativi....
Re: jautâjums ginekologam...
22.03.2015 13:08
katrina 20

Tu esi gudra meitene. Pati visu izdomāji.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
22.03.2015 14:21
Kada zina esu gudra un ko es izdomaju?
Es vienkarsi gribeju zinat ko man darit talak
un lidz kam tas vis kas man ir tagad cik talu noved tas vis ?
Re: jautâjums ginekologam...
22.03.2015 14:55
katrina 20

Nav taviem jautājumiem izsmeļošas atbildes. Un paši jautājumi jau Tev arī atbild. Mēs te neesam gaišreģi un nevaram uzminēt no kā Tev tās problēmas un kas būs nākotnē.

Ok, ja Tev tā vajag, mēģināšu atbildēt:

vai tas ta varetu but, vai kaut kas nau kartiba? - jā, tas tā var būt bet kaut kas nav kārtībā.

ko man darit talak un lidz kam tas vis kas man ir tagad cik talu noved tas vis ? - var neko nedarīt, bet var iet pie ārsta. Parasti nekas slikts nenotiek, bet dažreiz nomirst.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Anita S.
Re: jautâjums ginekologam...
07.04.2015 12:44
Labdien!
sakiet, lūdzu vai uz kolposkopiju var iet 21-jā cikla dienā? Tā nav nelabvēlīga un nedos viltus rezultātus?
Re: jautâjums ginekologam...
07.04.2015 13:41
Iesaka to darīt cikla pirmajā pusē bet 21 dienā arī var.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
ir apritējuši pilni pieci gadi kopš esmu ievietojusi hormonālo spirāli,kuras derīguma termiņš ir 5 gadi. jautājums: Vai tā ir jāizņem nekavējoties,vai tomēr tā saglabā vēl kādu laiku kontracepcijas īpašības?Ja jā-tad cik ilgi? Vai ir iespēja palikt stāvoklī? Paldies
Re: jautâjums ginekologam...
07.04.2015 16:28
IvetaS

Kas attiecas uz spirales izņemšanas, tad Latvijas likumdošana šo termiņu neregulē un Jūs varat arī vispār to neņemt laukā.

Kaut kāda kontraceptīvā darbība spirālei noteikti saglabājas arī pēc ražotāja noteiktā derīguma termiņa beigām bet kaut kāda garantija šim izstrādājumam ir tikai līdz iepakojuma atvēršanas brīdim.

Savukārt iespēja palikt stāvoklī ir arī ar jaunu spirāli.

Bet ja nopietni, tad jautājums ir galēji muļķīgs. Jūs esat gaišmate?

p.s. Starp citu, spirālēm piemīt tāda nelāga blakus parādība kā ieaugšana dzemdes ķermenī.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien. Pirms mēneša sāku lietot daylette tabletes, un katru dienu dienu (arī pēc mēnešreizēm) man bijusi asiņošana/smērēšanās (neesmu izlaidusi nevienu tableti un ņemu viņas vienā un tajā pašā laikā). Zinu, ka tā ir viena no populārākajām blakusparādībām, sevišķi jau pirmās tablešu paciņas laikā, taču, vai asiņošana pilnīgi katru cikla dienu tiešām ir normāli? Un man vajadzētu neko nemainīt un turpināt nākamo paciņu, cerībā, ka asiņošana ar laiku pazudīs?
Re: jautâjums ginekologam...
14.04.2015 18:01
Par to, ka tas ir normāli, nevar būt ne runas. Bet ja reiz Jūs esat izvēlējusies tādu šaubīgu spēli kā hormonālā kontracepcija, tad Jums ir viens variants. Turpināt lietot un iet pie ārsta uz konsultāciju. Variants ar kontracepcijas lietošanas pārtraukšanu droši vien netiek izskatīts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
15.04.2015 12:50
Var taa buut. Man arii bija smeereesanaas katru dienu visu pirmo meenesi. Kad saaku dzert otru iepakojumu, viss normalizeejaas.
Labdien! Man šo mēnes bija dīvainas mēnešreizes pirmo reizi! Tas normali ilga 1 dienu, bet parejas 3 dienas smerejas tumša krāsā. Parasti man normali mēnešreizes ilgst 5dienas. Man ir 24.gadi! Ir draugs, mēs neizsargājamies!
Re: jautâjums ginekologam...
14.05.2015 14:35
Un, kaads ir jautaajums?
Jautajums ir tāds vai tas ir normāli, vai ari ir iespēja kad esmu stāvokli? Satraucos jo pirmo reizi ta, un laika pie arsta patreiz nav iespeja tikt.
Re: jautâjums ginekologam...
14.05.2015 15:19
Normāli tas nav bet maz ticams, ka esi stāvoklī. Taču grūtniecību ir labāk noteikt ar testu palīdzību nevis forumā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
15.05.2015 00:35
Tumsie izdaliijumi taas pasas asins vien ir. Kad asins izdalaas leenaak no dzemdes, vai arii ir pastiprinaata receesana tad izdaliijumi nav sarkani, bet maina kraasu uz tumsi bruuniem. Taadeel vari pienemt, ka meenesreizes tev bija 4 dienas. Un gruutnieciibu tiesaam labaak noteikt ar testa paliidziibu ;)
Labdien!
Man vakar parādījās brūni izdalījumi no maksts, bet šodien tie ir kļuvuši daudz tumšāki un to daudzums arī ir paaudzies. Vai varē tu būt ka tās jau ir mēnešreizes(man pēdējās beodzās lir 2 nedēļām) ? Un pēdējā laikā es bieži masturbēju varbūt pie izdalijumiem vainīga masturbēšana?
Esmu ļoti uztraukusies .
Jau iepriekš paldies!
Re: jautâjums ginekologam...
31.05.2015 02:36
Sarežģīts jautājums. Labāk būtu griezties pie ārsta. Vai grūtniecības ir iespējama?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki! Man ir tada lieta man ir dazas pazimes kas liecina par to ka varbut esmu stavokli. Loti nepanesu dazadas smarzas,nelaba dusa,reiboni un sapes vedera lejas dala un mugurpuse lejas dala loti velkosas sajutas estgriba ir palielinajusies. Vai tas varetu but no ta ka esmu stavokli. Bet esmu taisijusi testus,bet visi ir bijusi negativi. Gribetos sanemt atbildi kapec ta ir. Un vel ir tada lieta ka pagaiso menes man bija 12 reizes menesreizes un plus vel 6reizes tikai loti viegla smeresanas. No ka tas varetu but. Menesa laika bija 18 reizes menesreizes plus smeresanas. Ludzu palidziet gribu saprast kas pa vainu.
Sveiki.
Esmu stavokli 4-6nedela,jautajums par krutim.sakuma tas sapeja,bija jutigas,bet ar katru dienu klust nejutigakas.vai ta var but?
Re: jautâjums ginekologam...
09.06.2015 02:35
Var būt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki! Man mēnešreižu laikā bija sekss ar puisi, bet pēc dažām stundām mēnešreizes pa bišķiņam sāka pazust, līdz pazuda vispār. Mums prezervatīvs nebija. Vai ir iespējama grūtniecība ? Jo viņš arī laikam tajā reizē ielaida iekšā savu spermu.
Re: jautâjums ginekologam...
18.06.2016 15:26
Maz ticams.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki man ir 30 gadu un atrodos ārzemēs,man kavējas mēnešreizes jau kādas 4 nedēļas,tuvāk uz vakarpusi sāpes muguras lejasdaļā un sāpes vēdera lejasdaļā abos sānos(iegurnī).Testus esmu taisījusi neskaitāmus un uzrāda negatīvu,noskaņojums tāds ka liekās ka mēnešreizes var sākties jebkurā dienā,bet tā arī nesākas!Lai arī ārsta vizītes te ir padārgas,tomēr aizgāju ar domu,ka man uztaisīs asins analīzes,bet šādu procedūru viņi tur neveicot.Uztaisīja man testu ar urīna paraugu un pateica ka neesmu stāvoklī,pataustīja vēderu un teica,ka mīksts,nekā neesot!Pagājušas jau divas dienas pēc vizītes,vēders un mugura sāp,mēnešreizes nav,man ieteica pēc nedēļas uztasīt atkal testu.Neko nesaprotu,bet sajūta,ka būs jādodās uz slimnīcu,lai uzzinātu ko vairāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: